Squid Game 2. Sezonu İçin Açıklama Geldi!

Perşembe günü dördüncü çeyrek kazanç çağrısı sırasında, Netflix’in eş CEO’su ve baş içerik sorumlusu Ted Sarandos, Kore mini dizisi Squid Game geri döndüğünü doğruladı. Fidelity Management and Research’ten Nidhi Gupta’nın izleyicilerin Netflix’in şimdiye kadarki en popüler dizisinin ikinci sezonunu alıp almayacağı sorusuna Sarados, daha tüyler ürpertici bir aksiyonun geleceğini söyledi.

“Kesinlikle” diye yanıtladı. “Kalamar Oyunu evreni daha yeni başladı.”

Daha önce, Hwang Dong-hyuk dizinin geri döneceğini doğruladı ve “planlama sürecinde” olduğunu ekledi. Sarandos, dizinin ne zaman geri döneceği veya genişletilmiş bir Squid Game evreninin nasıl görüneceği konusunda ayrıntı vermedi.

Squid Game

Squid Game 2. Sezon Yolda!

2. sezonun tam olarak ne zaman geleceği bilinmiyor, fakat hikayenin devam edeceğini bilmek hayranları bir nebze olsun rahatlatacak. Ancak dizi tam olarak Stranger Things şeklinde ilerlerse, bu potansiyel olarak oyun oynamaya ve daha fazlasına genişleyebilir. (Netflix, ileriye dönük iş stratejisinin özünde oyun oynamanın olduğunu defalarca dile getirdi.) Squid Game’in Netflix Shop’ta zaten kendi ürün serisi ve Funko Pop koleksiyonları var. Yeni bir Bape işbirliğinin Cuma günü düşmesi planlanıyor. 2. sezon için herhangi bir belirlenmiş konu veya başlamış olan halihazırda bir çekim bulunmuyor. Muhtemelen dizinin sevilen kadrosu kaldığı yerden devam edecektir.

Netflix Games

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan platform Netflix, defalarca oyun sektörüne gireceği söylentilerle karşımıza çıkmıştı. Son olarak ödüllü bir oyun stüdyosu satın alan şirket, bu alanda çalışmalar yapacağını gözler önüne sermişti.

Geçtiğimiz ay Netflix, Android uygulaması içerisinde Stranger Things: 1984 ve Stranger Things 3 oyunlarını test etmeye başladı. Bu test ilk aşamada yalnızca Polonya merkezli olarak yapıldı ancak daha sonra testler İspanya ile İtalya’da da yapılarak daha da genişletilmiş oldu. Play Store üzerinden kullanıcıların indirme yapması gerektiğinden şirket, “Netflix Games” isimli yeni kategorisiyle oyuncuları sevindirecek. Sizler Netflix’in bu yeni sezonu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Detayları sizlere karşı aktarmaya devam edeceğiz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...