Rick and Morty’nin 5. sezon fragmanı yayınlandı

Yetişkinler arasında oldukça popüler olan animasyon dizisi Rick and Morty, 5. sezonu ile ekranlara dönüyor. Daha önce dizinin yeni sezonunun çıkış yapacağı tarih, yapımın resmi Twitter hesabından paylaşılmıştı. Yeni sezonla ilgili bir tanıtım videosu yayınlayan şirket, yeni bir fragmanı da paylaştı.

Rick and Morty, Haziran ayında 5. sezonuyla dönüyor

Son sezonu Kasım 2019’da ekranlara gelen ve Mart 2020’de biten dizinin sevenleri, uzun zamandır yeni bölümleri merakla bekliyordu. Bu bekleyiş, geçtiğimiz hafta dizinin resmi hesaplarından sona erdirilmişti. Dizinin yapımcıları, “Şimdi bize 6. sezon hakkında soru sormaya başlayabilirsiniz. Rick and Morty, 5. sezon için 20 Haziran Pazar günü saat 23:00’da dönüyor,” notuyla bir tanıtım videosu paylaştı.

Bu paylaşımın ardından, yine yapımın resmi hesaplarından merakla beklenen 5. sezon fragmanını da hayranlarıyla paylaştı. Yapımcı şirket Adult Swim yeni sezon için fragmanı resmi YouTube kanalı üzerinden paylaştı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rick and Morty 5. sezon fragmanı

Rick and Morty, her zaman olduğu gibi macera ve komedi dolu bir sezonla ekranlara geri dönecek gibi duruyor. Yayınlanan fragmanda, bilim kurgu temalı oldukça ilginç sahneler bizi karşılıyor. Yeni sezonda ayrıca dizinin başrollerinden Rick’in geçmişi ve Evil Morty gibi konuların da geçmesi bekleniyor.

Rick and Morty dizisinin konusu

Çılgın bir bilim adamının torunuyla beraber yaşadığı sıra dışı olayları konu edinen Rick and Morty, birçok ilgi çekici maceraya sahiplik yapıyor. Rick and Morty’nin ilginç ve oldukça tehlikeli olan yolculuklarını boyutlar arası seyahatlerle sürdüren ikilinin maceraları birçok bilim kurgu ögesini de barındırıyor. Aileleriyle birlikte atıldığı maceralarla birlikte, eğlendiren sahneleriyle de ön plana çıkıyor.

Rick and Morty, ilk kez 2013 yılında yayınlanmaya başlamış ve kısa sürede inanılmaz bir şekilde ilgi çekmeyi başarmıştı. Dizinin üçüncü ve dördüncü sezonu yayınlandığı sırada tüm dünyada milyonlarca insan tarafından bölümleri izlenmişti ve ABD’de de dizi tarihinin en popüler komedilerinden biri olmayı başardı. 

Popüler dizinin beşinci sezonu 20 Haziran’da (TSİ 21 Haziran 06.00) başlayacak. Yeni sezonun bölüm sayısı henüz duyurulmadı fakat önceki sezonlar gibi yine 10 bölüm olması öngörülüyor.

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Tesla Tırı “Tesla Semi” Neden Bir Türlü Çıkamadı?

2017'de Tesla'nın tırı için üretime başlamayı planladığı açıklandı. Bu aracın hiçbir zaman özel sürücülere satılması amaçlanmamıştı, bunun yerine mallarını taşımak için daha çevre dostu...

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...