Thor: Love and Thunder, İlk Fragman ile Karşımızda!

Thor: Love and Thunder filmi, ilk fragman ile bekleyenlerin karşısına çıktı! Film nasıl olacak?

Sevilen Marvel karakteri Thor’un yeni filminin çıkması için uzun süredir bekleyenler, tanıtım fragmanının yayınlanmasıyla heyecanlanmaya başladı diyebiliriz. Birçok detaya yer verilen fragmanda Thor’un yanı sıra Guardians of the Galaxy ekibine de yer verildiği görüldü. Daha fazla detaya geçmeden önce Thor: Love and Thunder’ın yayımlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

SPOILER UYARISI! YAZIMIZIN DEVAMINDA SPOILER İÇEREN BİLGİLER YER ALABİLİR!

Thor: Love and Thunder İlk Fragman

Çoğunlukla, Love and Thunder’ın ilk fragmanı, Thor’un (Chris Hemsworth) kendisinin ve Avengers’ın geri kalanının Endgame filmindee Thanos’u yenmeyi başarmasından bu yana geçen neler yaptığını anlatmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Thanos gitmiş ve barış büyük ölçüde yeniden sağlanmışken Thor, Galaksinin Koruyucuları ile gaddarlık yapıyor, depresyondaki ağırlığı üzerinde çalışıyor ve yaşayan son Asgardlılardan biri olarak hayatını en iyi şekilde geçirmeye çalışıyor. Thor’un Muhafızlarla ne kadar zaman geçireceği belli değil, ancak Love and Thunder’ın hikayesinin bir kısmı, Marvel’in Olympians gibi diğer uzaylı ırklarıyla tanışmak için Thor’un evrende seyahat etmesine odaklanacak gibi görünüyor.

İlginç bir şekilde Thor, Valkyrie (Tessa Thompson) ve daha önce Tønsberg olarak bilinen Norveç kasabasında toplumlarını yeniden inşa etmeye çalışan hayatta kalan Asgardlıların geri kalanıyla çok fazla etkileşime sahip görünmüyor. Thor, Korg (Taika Waititi) ile uzayda keşif yaparken, Valkyrie’nin Yeni Asgard’ın lideri olarak yeni konumu, beklenmedik bir şekilde onu savaşlardan uzak tutan bürokratik bir angarya hayatına yol açmış gibi görünüyor. Her ikisi de olaylara çok daha rahat bir yaklaşım sergiliyor gibi görünen Val ve Thor’un keskin aksine, Love and Thunder’ın fragmanı ayrıca güncellenmiş Mjolnir‘i bir savaşın ortasında kullanan Jane Foster‘ı (Natalie Portman) tanıtıyor.

Bu belirli Jane varyantını en son gördüğümüzde (bir başkası yakın zamanda Portman tarafından seslendirildiği What If’de göründü), o ve Thor hala aşık olmanın ortasındaydılar, Asgard hala ayaktaydı ve Thanos henüz onu harap etmemişti. Love and Thunder, Jane’in Thor ve onu filmlere geri getirmek için ilginç bir bilgi olan Mjolnir’i kullanabilen tek kişi olarak zamanının unsurlarını açıkça çekiyor. Love and Thunder’ın Marvel’ın çoklu evrenine girdiği bir zamanda geldiği göz önüne alındığında, bu yeni Thor’da ortaya çıkan büyük gizemlerden biri, onun aslen hangi evrenden geldiği ve bunun MCU’daki geleceğini nasıl etkileyeceğidir.

Thor: Love and Thunder’ın 8 Temmuz 2022‘de vizyona girmesi planlanıyor.

Sizler Thor’un yeni filmi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...