Radio Caca (RACA) Nedir? Yükseliş Gelecek mi? İnceleme

Radio Caca, son dönemlerin en popüler altcoinlerinden bir tanesi olmayı başarmış durumda. Fakat onu sadece altcoin olarak anmak haksızlık olacaktır. RACA pek çok Türk yatırımcı tarafından sevilerek takip ediliyor ve cüzdanlarında bulunuyor. Radio Caca (RACA) Nedir? Gelin beraber inceleyelim.

Radio Caca (RACA) Nedir? Kendi Ağızlarından:

Radio Caca, Evrensel Metaverse için yerel simgedir. Radio Caca aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin münhasır yöneticisidir. USM Lab, USM ve P2E blok zinciri oyununun yaratıcısıdır.

Universal Metaverse (USM), kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mağazalar ve sanat galerileri gibi binalar inşa edebileceği, oyun oluşturup oynayabileceği bir 3D Planet sanal dünyasıdır.

Elon Musk’ın Annesi de Destekliyor!

Radio Caca’nın destekçileri ise oldukça karışık ve değişik diyebiliriz. Elon Musk’ın annesi Maye Musk’tan Binance kurucusu CZ’ye kadar pek çok kişi destekliyor. Fakat işin garip tarafı Radio Caca henüz Binance’de listelenmedi.

Fiyat durumuna bakacak olursak ise Radio Caca güncel olarak 0.002193$ seviyesinden alıcı buluyor ve son 24 saat içinde %21 yükseliş kaydetti. Tüm piyasa yatay hareket ederken Radio Caca’nın bu tarz bir yükseliş yaşaması yatırımcılarını oldukça memnun etti. Haftalık bazda da yükselişini korumaya devam ediyor ve aylıkta da yükselişe yakın.

Piyasa sıralamasına göre 232. sırada olan RACA, ilerleyen günlerde bu tarz bir hareketi sürdürebilir fakat piyasanın pozitif kalması oldukça önemli. Bu olasılığın ardından en yüksek seviyesi olan 0.01189 dolara tekrardan bir atak yapabilir. Şu an güncel fark %80 şeklinde, gerçek bir boğa piyasasında bu oran pek de zor bir şey değildir.

Metaverse projelerinin popülerliği hala devam ediyor ve bu doğrultuda Radio Caca’nın yeri de oldukça sağlam diyebiliriz. Sizler Radio Caca’ya yatırım yapar mıydınız? İlerleyen günlerde yükselmesine olasılık veriyor musunuz?

UYARI: Weblejyon web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bir satın alma teklifi veya başka bir işlem yapmaya davet teşkil etmez, ayrıca herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...