Overwatch 2 Beta 28 Haziranda PC ve Konsollarda Çıkıyor

Overwatch 2’nin sonraki betası 28 Haziran’da başlıyor. Bu beta, PC, Xbox ve PlayStation’dan erişilebilir olacak.

Bir süre once Blizzard, Overwatch 2’nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun 4 Ekim’de sürülecek ve PvP modu tamamen ücretsiz olacak. Fakat oyunu denemek için sabırsızlanıyorsanız ve Ekim çok uzak görünüyor ise, Blizzard güzel haberler veriyor. Overwatch 2’nin yeni betası 28 Haziran’da başlıyor. Ve bir öncekinden farklı olarak bu beta, PC, PlayStation ve Xbox kullanıcılarına erişilebilir olacak. Ayrıca çapraz oynamayı da destekleyecek, böylece platformunuz ne olursa olsun arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz.

Bu yeni beta Overwatch 2’ye katılan yeni karakteri içerecek, Junker Queen. Şu anda bu yeni karakter hakkında çok az bilgi var. Tek bildiğimiz Junker Queen’in bir tank kahramanı olduğu ve düşmanlarını bir balta ve pompalı tüfekle ezdiği.

İleri tarihlerde Blizzard, Junker Queen ve Overwatch 2 hakkında daha fazla bilgi yayınlayacak. Sojourn ve yeni bir harita da beta sırasında kullanıma sunulacak. Bu, oyuncuların 5v5 dinamiğini, yeni haritaları ve kahramanların reworklerini keşfetmeleri için bir fırsat.

Oyuncular, şu anda betaya kayıt olabilirler. Bir önceki beta yalnızca PC oyuncuları içindi, Xbox ve PlayStation hayranları bu yeni beta ile hypetrain’e katılabilecekler.

Overwatch 2 beta 28 Haziran’da PC, PlayStation ve Xbox oyuncuları için erişimde olacak. Nintendo Switch kullanıcılarının Blizzard’ın yeni FPS’ini denemek için biraz daha beklemeleri gerekecek. Overwatch 2 resmi olarak 4 Ekim 2022’de tüm platformlarda piyasaya sürülecek.

Overwatch 2 Beta ve oyunun çıkış tarihini sizin için yazımızda paylaştık. Oyunun çıkışı için heyecanlı mısınız? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Starlink Hacklendi: SpaceX’ten Cevap Gecikmedi

SpaceX'in dünya çapındaki internet hizmeti Starlink'i hacklemek için gereken her şeyin 25 dolarlık bir modchip olacağını kim düşünebilirdi? Belçika'dan bir güvenlik araştırmacısı olan Lennert...

Akıllı Telefon ile En İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Günümüzde akıllı telefonlarımız ile mükemmel bir fotoğraf çekmek eskiye nazaran çok daha kolay. Artık güzel fotoğraflar yakalamak için mükemmel fotoğraf makinelerine olan ihtiyacımız ortadan...

Breaking Bad Dizisinin En İyi 5 Bölümü

Diziler veya filmler hakkında konuşurken kesin yargılara varmak hemen hemen hiç mümkün olmaz. Herkesin görüşü subjektif olacağı için bu durum oldukça doğaldır. Fakat dizi...