League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Riot Games aracılığıyla

Nilah’ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya’yı korumaya devam edecek.

Riot Games, League of Legends’ın en yeni alt koridorcusu Nilah’ın yeteneklerini yayınladı. Yıldız Muhafızı Nilah kostümünün yayınlanmasıyla birlikte, alternatif gerçeklik kahramanlarının söylentilere konu olan dönüşü de onaylanmış oldu!

Sadece ilk kostüm seti gösterildi, ancak bu yine de favori Şampiyonlarımızdan bazıları için altı yeni kıyafet ve bir prestij kostümü anlamına geliyor! Ekko, Sona ve Nilah destansı seviye Yıldız Muhafızı kostümlerine, Kai’Sa ise ilk Efsanevi kostümüne kavuşacak. Yıldız Muhafızı Kai’Sa’nın yanı sıra Fiddlesticks, şampiyonlara karşı tehditkar ve fesat, yeni Yıldız Düşmanı kostümünü alacak ve Ekko bu güncellemede ilk prestij kostümünü alan şampiyon olacak. Yeni Muhafızlar her zamankinden daha iyi görünüyor!

Yıldız Muhafızı Nilah – 1350 RP 

Riot Games aracılığıyla

Yıldız Muhafızı Sona – 1350 RP

Riot Games aracılığıyla

Yıldız Muhafızı Kai’Sa – 1820 RP

Riot Games aracılığıyla

Yıldız Muhafızı Ekko – 1350 RP

Riot Games aracılığıyla

Prestij Yıldız Muhafızı Ekko – 2000 Etkinlik Puanı

Yıldız Düşmanı Fiddlesticks – 1350 RP

Riot Games aracılığıyla

Ayrıca, Demir İrade’nin çıktığından beri ikinci kostümü olacak olan Yıldız Muhafızı Rell ve Yıldız Muhafızları’nın hayatını zorlaştırmak adına Fiddlesticks’e yardım edecek olan Yıldız Düşmanı Morgana hakkında da söylentiler var. Kostümler PBE’de zaten yayınlandı, ancak tüm PBE içeriklerinde olduğu gibi, bunlar da değişime uğrayabilir.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

En İyi 10 Nostaljik PS2 Oyunu | Playstation 2’nin En İyi Oyunları

En iyi PS2 oyunları vazgeçilmez oyunlardır. PlayStation 2 2000 yılında piyasaya sürüldüğünde Sony, PS1'in başarısıyla yükselişe geçmiş ve gözünü tüm video oyun endüstrisine hükmetmeye...

iPhone 14 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 14 Özellikleri Neler?

iPhone serisi dünya üzerinde 2021 yılında 242 milyondan fazla satış gerçekleştirdi. Bu sayı muhtemelen 2022 yılında daha yüksek olacak, en büyük sebebi ise yeni...

En İyi HBO Max Dizileri | HBO Max Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

HBO Max geçtiğimiz ay Türkiye genişlemesini süresiz olarak ertelediğini duyurmuştu. Sadece Türkiye değil; pek çok Avrupa ülkesi olmak üzere ertelemeler geldi. Netflix, Disney Plus...