League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Riot Games aracılığıyla

Nilah’ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya’yı korumaya devam edecek.

Riot Games, League of Legends’ın en yeni alt koridorcusu Nilah’ın yeteneklerini yayınladı. Yıldız Muhafızı Nilah kostümünün yayınlanmasıyla birlikte, alternatif gerçeklik kahramanlarının söylentilere konu olan dönüşü de onaylanmış oldu!

Sadece ilk kostüm seti gösterildi, ancak bu yine de favori Şampiyonlarımızdan bazıları için altı yeni kıyafet ve bir prestij kostümü anlamına geliyor! Ekko, Sona ve Nilah destansı seviye Yıldız Muhafızı kostümlerine, Kai’Sa ise ilk Efsanevi kostümüne kavuşacak. Yıldız Muhafızı Kai’Sa’nın yanı sıra Fiddlesticks, şampiyonlara karşı tehditkar ve fesat, yeni Yıldız Düşmanı kostümünü alacak ve Ekko bu güncellemede ilk prestij kostümünü alan şampiyon olacak. Yeni Muhafızlar her zamankinden daha iyi görünüyor!

Yıldız Muhafızı Nilah – 1350 RP 

Riot Games aracılığıyla

Yıldız Muhafızı Sona – 1350 RP

Riot Games aracılığıyla

Yıldız Muhafızı Kai’Sa – 1820 RP

Riot Games aracılığıyla

Yıldız Muhafızı Ekko – 1350 RP

Riot Games aracılığıyla

Prestij Yıldız Muhafızı Ekko – 2000 Etkinlik Puanı

Yıldız Düşmanı Fiddlesticks – 1350 RP

Riot Games aracılığıyla

Ayrıca, Demir İrade’nin çıktığından beri ikinci kostümü olacak olan Yıldız Muhafızı Rell ve Yıldız Muhafızları’nın hayatını zorlaştırmak adına Fiddlesticks’e yardım edecek olan Yıldız Düşmanı Morgana hakkında da söylentiler var. Kostümler PBE’de zaten yayınlandı, ancak tüm PBE içeriklerinde olduğu gibi, bunlar da değişime uğrayabilir.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...