Marvel’s Spider-Man 2: Yeni Oyun Hakkında Tüm Bilinenler

PS5 için çıkış yapacak olan Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi, hikayesi ve daha merak edilen birçok detayı yazımızda sizler için derledik.

Marvel’s Spider-Man 2, Marvel’s Spider-Man ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales‘in büyük başarısından sonra kaçınılmazdı. Eylül 2021’de oyunla ilgili yeni fragmanın da yayınlanmasıyla oyun dünyası giderek heyecanlandı. Ancak fragmanın içeriği biraz şok ediciydi.

Çıkış tarihi ve hikayesinden oynanışına ve ortaya çıkabilecek kötü adamlara kadar yeni Spider-Man oyunu hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

Marvel’s Spider-Man 2’nin Hikayesi

Marvel’s Spider-Man 2 tanıtım fragmanından çok fazla bilgi alamadık, ancak oyunda başrol oynayan iki büyük kötü adamı biliyoruz: Venom ve Avcı Kraven. Venom, Peter’ın hayatında her şeyi mahvetmek için gerçekten derine inen en ünlü Örümcek Adam kötü adamlarından biridir, bu yüzden çok fazla travma olacağı hayal ediliyor.

Bir de çizgi roman okumadıysanız veya diğer Örümcek Adam oyunlarını oynamadıysanız pek tanınmayan Avcı Kraven var. Temel olarak, Kraven dünyanın en büyük avcısı olduğunu kanıtlamak için Örümcek Adam’ı yok etmek istiyor.

Marvel’in Yaratıcı Başkan Yardımcısı Bill Rosemann’a göre Marvel’s Spider-Man 2 karanlık bir hikaye olacak.

Yeni Spider-Man Oyununun Oynanışı

Marvel’s Spider-Man 2 teaser fragmanı herhangi bir oynanış içermiyordu, ancak hem Peter Parker hem de Miles Morales’in Spider-Man’ini gösterdi. PlayStation blog gönderisine göre, her iki karakter de oynanacak gibi görünüyor.

Muhtemelen bu oyunun hala tek oyunculu bir deneyim olması daha olasıdır ve oyunun belirli noktalarında iki karakter arasında geçiş yapacağız.

Görünüşe göre oyun yine New York’ta geçiyor. Yeni oyun, sırasıyla kaç tane kötü adam ve kahramanla savaşacağımızı ve oynayacağımızı düşünürsek, cehennem gibi bir yolculuk olacak.

Marvel’s Spider-Man 2’nin Çıkış Tarihi

Marvel’s Spider-Man 2’nin kesin bir çıkış tarihi yok ama çıkış tarihi var: 2023. Bu gerçekten çok uzak değil, ancak yeni oyun, orijinal Spider-Man ile aynı çıkış penceresini takip ederse, 2023 Eylül’de erişime açılacak.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Valve’nin Steam Deck Alıcılarına Bazı Güzel Haberleri Var!

Steam Deck taşınabilir oyun konsoluna yönelik yüksek talep ve devam eden tedarik sorunları, birçok tüketicinin cihazı satın alma fırsatını beklemesine neden oldu. Valve Mart...

Elektrikli Otomobillerin Değer Kaybı Neden Fazladır?

Arabanız için benzin veya motorin almak bir noktadan sonra pahalı geliyorsa, elektrikli bir tane satın almak çekici görünebilir. Bununla birlikte, fark etmeyeceğiniz şey, ne...

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

Günümüzde telefonların kameraları oldukça gelişmiş durumda. Bu sayede de çok güzel fotoğraflar çekebiliyoruz. Ama her ne kadar kameralar gelişmiş olsa da çektiğimiz fotoğrafları düzenleme...