Disney Plus Kasım Ayı İçerikleri: Yeni Tüm Dizi ve Filmler

Disney Plus rekabetçi fiyatı ve geniş kütüphanesi ile Türkiye pazarında ciddi bir yer edindi. Şirket bünyesinde; Pixar, Marve, Star Wars ve benzeri pek çok marka bulunduruyor. Bu durum da kütüphanesinin geniş olmasının birincil sebebi diyebiliriz. Köklü yapımlara ev sahipliği yapan Disney+, her geçen gün bünyesine yeni dizi ve filmler eklemeye gayret gösteriyor. Peki Kasım 2022’de gelecek olan yeni içerikler neler? İşte Disney Plus Kasım ayı içerikleri!

Disney Plus Kasım Ayı İçerikleri

1. The Old Man – 7. Bölüm

Chase, geçmiş seçimlerinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Harper imkansız bir gerçeği öğrenir.

2. Star Wars: Andor – 9. Bölüm

Seri, İmparatorluğa karşı filizlenen isyanın hikayesini ve insanların ve gezegenlerin nasıl dahil olduğunu anlatıyor. Cassian’ın kaderinde onu asi bir kahramana dönüştürmek için yola çıkacağı tehlike, aldatma ve entrikalarla dolu bir dönem yer alacak.

3. See How They Run

See How They Run, şimdiye kadar sahnelenen en büyük cinayeti konu alıyor. Burası 1950’lerde Londra’nın Batı Yakası’dır ve çok ses getiren bir oyunun film versiyonu için yapılan planlar, ekibin önemli bir üyesinin öldürülmesinden sonra aniden durmuştur. Dünyadan bıkmış Müfettiş Stoppard (Sam Rockwell) ve hevesli çaylak yardımcısı Constable Stalker (Saoirse Ronan) davayı üstlendiğinde, ikisi kendilerini yeraltındaki göz alıcı, sefil tiyatroda şaşırtıcı bir kimliğe atılmış bulurlar. Gizemli cinayeti ne kadar çok araştırırlarsa, bunu kendi tehlikelerinde yaptıklarını o kadar çok anlarlar.

Grey’s Anatomy – 19. Sezon – 2. Bölüm (UK)

Katılan cerrahlar ve stajyerler, üniversiteli bir çocuk ilk başta gıda zehirlenmesi gibi görünen, ancak artan ve korkunç komplikasyonlarla geldiğinde tıbbi bir gizemi çözmek için birlikte çalışır. Bu sırada Jo, izin gününü Bailey ile geçirir.

The Kardashians – 2. Sezon – 7. Bölüm

The Simpsons – 33. Sezon

Geleceğe yaptığı sık göndermeler ile gündem olan The Simpsons, bitmemeye yemin etmiş gibi devam ediyor.


Bu diziler arasından sizin en çok beklediğiniz hangisi? Yorumlarınız bizler için kıymetli!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!


Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...