Amazon Prime Gaming Eylül 2022’de Hangi Oyunları Ücretsiz Verecek?

Amazon Prime, Türkiye’de düşük ücret ile sağladığı hizmetten dolayı oldukça fazla takdir toplamaya devam ediyor. Bu takdirde Amazon Prime Gaming’in her ay ücretsiz verdiği oyunların büyük bir katkısı bulunuyor. Peki bu oyunlar neler? Amazon Prime’ın Eylül ayında vereceği ücretsiz oyunlar sızdı! Amazon Prime Gaming Eylül 2022’de Hangi Oyunları Ücretsiz Verecek?

Amazon Prime Gaming Eylül 2022’de Hangi Oyunları Ücretsiz Verecek?

Football Manager 2022

Football Manager 2022’i oyun dünyasında duymayan kalmamıştır. Futbol sevgisi yüksek olan oyuncuların yakından takip ettiği serinin son oyunu olan 2022 versiyonu Amazon Prime’ın Eylül ayında sağlayacağı ücretsiz oyunlardan bir tanesi olacak.

Assassin’s Creed: Origins

Assassin’s Creed serisinin seveni kadar sevmeyeni de çok. Fakat oyunun fiyatları da malumunuz, hal böyle olunca seriyi sevmeyenler bile Assassin’s Creed: Origins’e bir şans vermek isteyeceklerdir diye düşünüyoruz.

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Middle-Earth oyunları denilince akla gelen ilk oyun diyebileceğimiz Middle-Earth: Shadow of Mordor, 2014 senesine damgasını vurmayı başarmıştı. Çıkış yaptığı yıl içerisinde oldukça fazla kaliteli oyun çıkmıştı ve rekabet yüksekti fakat adından sıkça söz ettirdi.

The Dig

LucasArts tarafından geliştirilen The Dig özellikle eski dönem oyunlarını seven oyuncu kesim için çekici diyebiliriz. Çünkü oyun 95 yılı yapımı ve bol bol nostalji ögesi barındırıyor.

Castle on the Coast

Nintendo oyun konsolunun göz bebeklerinden bir tanesi olan Castle on the Coast Eylül ayında Amazon Prime Gaming tarafından ücretsiz verilecek oyunlardan bir tanesi.

Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition

Hepimizin bir dönem Facebook üzerinden oynadığı dedektiflik oyunlarını andıran Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition, polisiye ve bulmaca tarzı oyun severlerin hoşuna gidebilir.

Defend the Rook

Defend the Rook’ta mevcut bir kaleniz var ve sağlıklı strateji ve taktikler ile bu kaleyi düşmanlarınızdan korumanız gerekmekte. Civilization tarzı oyunlar sevenlerin bir göz atmasını öneririz.

Bu oyunlar arasından siz hangisini veya hangilerini oynamayı tercih edersiniz?

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...

Elektrikli Mercedes G-Class Hakkında Tüm Bilinenler

Tamamen elektrikli bir Mercedes-Benz G-Class veya G-Wagen'i çevreleyen dedikodu, 2018'de Detroit Otomobil Fuarı'nda başladı. Orada, o zamanlar Daimler AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Diether...