300 TL Değerindeki Oyunlar Epic Games Üzerinde Ücretsiz Oldu!

Epic Games, bu haftanın ücretsiz oyun kampanyasında 300 TL‘lik iki adet oyunu ücretsiz yaptı! Hangi oyunlar ücretsiz oldu?

Epic Games Store, her Perşembe saat 10.00’da kullanıcıların talep edebileceği ücretsiz oyun seçimini, önceki haftanın oyunlarını kaldırarak, bir çift yeni oyun ekleyerek ve kullanıcıların gelecek haftanın tekliflerinden neler bekleyebileceklerini ortaya koyarak dönüşümlü olarak sunuyor. Son olarak popüler platform, 300 TL değere sahip olan iki adet oyunu ücretsiz olarak oyunculara sundu.

Epic Games, Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store kullanıcılarına Insurmountable ve XCOM 2‘yi ücretsiz olarak alabilirler. 2K Games tarafından geliştirilen XCOM 2, hem ticari hem de kritik bir başarı olduğu için, şimdiye kadar verilen en büyük Epic Games Store ücretsiz oyunlarından biridir. Yayınlandığı yıl birçok ödül alan XCOM 2, genellikle son yılların en iyi sıra tabanlı strateji oyunlarından biri olarak kabul ediliyor, bu nedenle Epic Games’in bu oyunları ücretsiz olarak dağıttığını görmek kesinlikle heyecan verici. 219 TL değerindeki oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

XCOM 2 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 – 64 bit
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB AMD Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 veya daha iyisi
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz veya AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
Depolama: 45 GB boş depolama alanı

Normal şartlarda 79 TL satış fiyatı bulunan Insurmountable, XCOM 2’nin sahip olduğu marka bilinirliğine sahip olmayabilir, ancak bu, üzerinde durulmaması gerektiği anlamına gelmez. Kaya tırmanışıyla ilgili bir hayatta kalma oyunu olan Insurmountable, ilk yayınlandığı sırada çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı. Bu türle ilgilenen herkes, ücretsizken Epic Games Store kitaplığı için almayı düşünmelidir. Ücretsiz oyunları almak için herkesin yapması gereken tek şey, başlatıcıyı indirmek ve onları talep etmektir. Oyunları 21 Nisan 17.59’a kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, oyunlar süresiz bir şekilde kütüphanenizde kalacak.

Insurmountable Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 veya 10 (32 – 64 bit)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R7 260x
İşlemci: Intel Core i5-4460, AMD FX-6300
Depolama: 4 GB boş depolama alanı

Insurmountable ve XCOM 2, Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları ancak önümüzdeki hafta Epic Games Store’un ücretsiz oyun serisine bir çift yeni oyun eklenecek. 21 Nisan – 28 Nisan tarihleri ​​arasında Epic Games Store kullanıcıları Amnesia: Rebirth ve Riverbond‘u almak için sabırsızlanabilirler.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...

Overwatch 2 Beta 28 Haziranda PC ve Konsollarda Çıkıyor

Overwatch 2'nin sonraki betası 28 Haziran'da başlıyor. Bu beta, PC, Xbox ve PlayStation'dan erişilebilir olacak. Bir süre once Blizzard, Overwatch 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun...