WWE 2K22 çıkış tarihi fragmanla birlikte duyuruldu

2K Games tarafından geliştirilen WWE 2K22 için çıkış tarihi ve fragman yayınlandı. Popüler video oyunu ne zaman çıkış yapacak?

Covid-19 pandemisi nedeniyle WWE 2K22 çalışmalarına bir yıl ara veren geliştirici şirket, piyasaya sürülen son WWE 2K oyununun üzerinden uzun bir zaman geçmesi sebebiyle çalışmalarını hızlandırdı. Bugün itibari ile ise yayıncı şirket, fragman ve çıkış tarihini merakla bekleyenlere duyurdu. Ancak yeni oyunun piyasaya sürülme tarihinde daha önceye nazaran bir farklılık olduğu dikkatleri çekiyor. 2K Games, WWE 2K22’yi serinin önceki yapımlarına göre daha geç piyasaya sürerek birçok kişiyi şaşırtıyor.

WWE 2K22 çıkış tarihi Mart 2022

WWE 2K tarafından yayınlanan resmi fragmana göre popüler oyunun çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirlendi. Şirket tarafından yayınlanan resmi fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun tutkunları, serinin önceki yapımını beğenmediği için bu yıl daha iyi bir oyun görmeyi dört gözle bekliyor. WWE 2K20‘ye göre grafik anlamında çeşitli geliştirmelerin olduğu rahatlıkla görülebilen yeni oyun, bu yıla damga vurabilecek oyunlardan biri olabilir.

2K Games, yeni oyun hakkındaki detaylı bilgileri 2022 yılının Ocak ayında açıklamayı planlıyor. Buna ek olarak yapımın kapağında yer alacak süperstar ve kadroyu hakkındaki detaylar da bu tarihlerde netleşmiş olacak.

WWE 2K22, hataları çözebilecek mi?

WWE 2K20 piyasaya sürüldüğünde oyuncular tarafından birçok eleştiriye maruz kalmıştı. Birçok hata ve çökmenin yer aldığı yapım, sonradan güncellemeler alsa da oyuncuların gönlünde yer edinemedi. WWE 2K19‘a göre çeşitli geliştirmeleri bulunsa da oyun, oyun dünyası tarafından yetersiz olarak görülmüştü. Bu sebeple WWE 2K22’nin bu tarz hataları barındırıp barındırmayacağı şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Yeni oyunla ilgili detaylar önümüzdeki süreçte gelmeye devam edecek.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Cybertruck Aracına İlham Kaynağı Olan James Bond Arabası

Amerika merkezli elektrikli otomotiv devi Tesla'nın CEO'su Elon Musk, herkesin tasarımından etkilendiği aracı olan Cybertruck'ı 2023 yılında piyasaya sürülmeyi planladığını açıklamıştı. Cybertruck'ın tasarımındaki ilham...

F1 Manager 2022: Şu Ana Kadar Bildiğimiz Her Şey

Eğer son birkaç yılını takımın pitstop taktikleri hakkında atıp tutarak geçirmiş bir Ferarri hayranıysanız ya da içinizde bir yerlerde Aston Martin'i zafere taşıyacak adamın...

ABD Neden TikTok’un Kaldırılmasını İstiyor? FCC Komisyonu Açıkladı!

ABD FCC komisyon üyesi Brendan Carr, Google ve Apple'ı TikTok'u ilgili uygulama havuzlarından, App Store'dan ve Play Store'dan çıkarmaya çağırdı. Carr, Çinli ByteDance'in sahip...