Uncharted Filminden İlk Resmi Fragman Yayınlandı

Uzun süredir yapım aşamasında olan Uncharted filminden ilk resmi fragman en sonunda yayınlandı! Filmin vizyona girmesini sabırsızlıkla bekleyenler ve nasıl görüneceğini merak edenler için, yaklaşan filmin resmi fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Uncharted filminde başarılı oyuncu Tom Holland, daha genç bir versiyon da olsa, filmin ve oyunların kahramanı Nathan Drake‘i canlandırıyor. Ayrıca Sully rolünde Mark Wahlberg, Chloe Frazer rolünde Sophia Ali, Braddock rolünde Tati Gabrielle ve filmin ana kötü adamı olacak Antonio Banderas rol alacak. İşte Uncharted filminin yayınlanan ilk resmi fragmanı:’

Uncharted resmi fragman

En azından filmin fragmanına dayanarak oldukça iyi göründüğünü söylemeliyiz. Filmde bolca aksiyon ve hazine avı sahnesi var, zaten oyunun hemen hemen tamamının bu olduğunu sanıyoruz. Oyunun sıkı hayranlarının, karakterlerin ve hikayenin tasvirinin doğruluğu konusunda bazı endişeleri olabileceğinden eminiz ancak dediğimiz gibi, fragman kesinlikle umut verici görünüyor.

Oyuncu Tom Holland, ikonik bir oyun karakterini oynamasıyla ilgili olarak, “Bu çekimde iyi görünüyor muyum? diye endişelenmeye başlar başlamaz oyunculuk, bir karakteri oynamaktan başka bir şeye dönüşüyor. Uncharted’daki performansımın bazı özel unsurları olduğunu düşünüyorum ve ‘Şimdi iyi görünmek istiyorum’ büyüsüne kapıldım. Bunun benim havalı anım olmasını istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Uncharted filmi, aynı isme sahip bir video oyunundan uyarlama olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunlar genel olarak orta yaşlardaki Nathan Drake’in maceralarına odaklanıyordu ama hikayenin bir kısmında genç Nate ve Sully’nin karşılaşmasına da şahit oluyorduk. Filmde ise genç Nathan’ın Sully ile tanışma hikayesi konu edinilecek. 

Oyun serisi, dünya çapında oldukça beğenildi ve ticari olarak başarılıydı. 41 milyondan fazla satış yaptı ve tüm zamanların en çok satan video oyunu serilerinden biri haline geldi. Ana seri, tek oyunculu video oyunlarının standartlarını yükselttiği, yüksek üretim değerleri, hikâye anlatımında kalite, karakter tasarımı ve animasyon, seslendirme, gerçekçi grafikler, teknik yenilik ve oyun içi müzikleri nedeniyle eleştirmenler tarafından övüldü.

Filmin şu anda 18 Şubat 2022‘de vizyona girmesi planlanıyor ve bu gerçekten çok uzak değil ve sinemalarda olacak.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...

Overwatch 2 Beta 28 Haziranda PC ve Konsollarda Çıkıyor

Overwatch 2'nin sonraki betası 28 Haziran'da başlıyor. Bu beta, PC, Xbox ve PlayStation'dan erişilebilir olacak. Bir süre once Blizzard, Overwatch 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun...