The Winchesters Dizisi Nasıl Olacak? İlk Fragman Geldi!

2000’li yıllar damgasını vuran en popüler dizilerden bir tanesi olan Supernatural, pek çok kişinin izlediği ilk dizi veya dizilerden biri. Klasik Chevy Impala’sı, bir nebze de olsa kendine has içeriği ve teması, sıcakkanlı tutumu ile izleyicinin kalbini kazanmıştı. 15 sezon 327 bölüm boyunca devam eden yapım, 2 yıl önce 2020’de ekranlara veda etmişti. Fakat geçtiğimiz yıl yan bir yapım ile geri döneceği açıklandı. The Winchesters Dizisi Nasıl Olacak? Gelin beraber inceleyelim.

The Winchesters Dizisi Detayları

Dean ve Sam Winchester 15 yıl boyunca ekranlarda bizlerle büyüdü desek yanlış olmaz. Dizi bu kadar uzun bir süreçte ilerleyebilmek için hikayede zaman zaman geriye döndü, bu noktalardan birkaç tanesi de Dean ve Sammy’nin ebeveynleri noktasıydı. Spoiler vermemek adına bu noktada net bir şeyler söyleyemeyeceğiz. Fakat kahramanlarımızın annesi ve babası da doğaüstü varlıklardan pek uzak yetişmemiş.

1972 yılına gittiğimiz yeni dizimiz The Winchesters’da, hikayeyi Dean Winchester (Jensen Ackles) sunacak. Hatta bu duruma Sam Winchester’ı oynayan (Jared Padalecki) küçük bir sitemde bulunmuştu. Dizinin ilk duyurulduğu dönemlerde Jensen, Twitter üzerinden anlatıcının kendisi olduğunu açıklamıştı ve bunun üzerine Jared, diziden o an haberdar olduğunu söylemişti.

Winchester Kardeşler ve Ötesi

Diziyi izleyenlerin bildiği gibi Supernatural bir Lord of The Rings veya Game of Thrones kadar olmasa da kendi içinde tutarlı ve ağ gibi örülmüş bir evren içeriyor. Bu evrende Yunan Mitolojisinden Prometheus gibi karakterler yer alabilirken, “ark angel” denilen kutsal kitapta bulunan büyük melekler de yer alabiliyor. Hikaye bu noktada oldukça fazla çeşide sahip, fakat genel olarak asıl düşmanlar iblisler oluyor. Winchesters’ın ilk fragmanında da göreceğiniz gibi kahramanlarımızın ebeveynleri bile bu vesile ile tanışıyor.

Fragmanı buradan inceleyebilirsiniz:

Yapım ilk fragmanı ile izleyicilerden ciddi tepki aldı, hikaye içinde tutarsızlıklara sebebiyet verebilecek olan birkaç durum bulunduğu için haksızlar demek de yanlış olur. Yapımı yakından takip eden ve seven herkes gibi biz de Impala’yı ve Winchester ailesini görmek için dört gözle bekliyoruz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...