Spotify’da Dinleyebileceğiniz En İyi Kişisel Gelişim Podcast’leri

Günümüzde podcastler gittikçe popüler hale gelmeye devam ediyor. 2000’li yılların başında oldukça fazla etkileşime sahip olan bu içerikler zamanla videolu söyleşilerin gerisinde kaldı. Şu an ise durum yavaş yavaş tersine dönmekte. İnsanların vakti kısıtlı hale geliyor ve boş kaldıkları minimum zamanı da kaliteli geçirmek istiyorlar. Araba kullanırken, yemek yaparken veya ev işi yaparken podcast dinlemek hem kişisel gelişim için katkı sağlıyor hem de vatki kaliteli değerlendirmemize yardımcı oluyor. Peki Spotify’da dinleyebileceğiniz en iyi kişisel gelişim podcast’leri hangileri? Siz değerli okuyucularımız için bir araya getirdik.

Spotify’da Dinleyebileceğiniz En İyi Kişisel Gelişim Podcast’leri: Pragmatiklere Özel

1- Hayat Okulu

Hayat Okulu, hem YouTube hem de Spotify da yayında olan bir seri. Sunuculuğunu ve yapımcılığını Furkan Kaya’nın üstlendiği podcast serisinde ekonomiden fitness’a, fitness’tan iş kurmaya kadar pek çok farklı alanda içerik bulunuyor. Özellikle erkekler için yayın yapan bu podcast’i pekala kadınlar da takip edebilir. Ayrıca Acar Baltaş, Cem Toker ve Namık Ekin gibi çok değerli isimleri de konuk ettiğini belirtelim.

Podcast’e buradan ulaşabilirsiniz.

2- Ortamlarda Satılacak Bilgiler

Bildiğimiz kadarıyla sunucusu anonim olsa da Merve ismini kullanıyor. Ortamlarda Satılacak Bilgiler; felsefe, psikoloji, kişisel gelişim, belgesel, film ve daha pek çok alan hakkında içerik üretiyor. Özellike sohbet tadında ilerlemesi ve arkadaş canlısı bir sohbet gibi hissettirmesi yarım saate aşkın süreleri bazen 3-5 dakika gibi hissettirebiliyor.

Podcast’e buradan ulaşabilirsiniz.

3- Zihnimin Kıvrımları

Türkiye’de yaşayıp teknoloji ile az buçuk arası olan herkes Serdar Kuzuloğlu’nu duymuştur. Hem YouTube hem de Spotify üzerinden yaptığı yayınlarına “Zihnimin Kıvrımları” adını veren Kuzuloğlu; sabretmek, öngörü ve benzeri pek çok konuya değinerek dinleyicileri ile buluşuyor.

Podcast’e buradan ulaşabilirsiniz.

CastLejyon da Pek Yakında Sizlerle Olacak!

WebLejyon olarak yakın bir dönemde CastLejyon isimli bir podcast serisi ile biz de karşınızda olacağız, ilerleyen günlerde bizlerden ve podcast serimizden haberder olmak için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...