Banshee Dizisinin En İyi Bölümleri

Popüler olmamasına karşın eleştirmenler tarafından oldukça kaliteli bir yapım olarak anılan Banshee, ufak bir kasabada, şerifin kimliği çalan kahramanımız üzerine dönüyor. Birbirinden farklı etnik kökenlerin yer aldığı kasabada sinirler birden fazla kez geriliyor ve bu da işleri bir noktada durmaksızın çıkmaza sokuyor. İzleyicinin nefesini kesen Banshee Dizisinin en iyi bölümleri hangileri gelin inceleyelim.

Banshee Dizisinin En İyi Bölümleri

5. Bullets and Tears (2. sezon 10. bölüm)

Proctor hapisten bu bölümde çıkıyor ve kasabaya geri dönüyor. Juliet’in gitmesi ve Alex’in yokluğunda mezbahayı ziyaret etmesiyle Rebecca’nın bağlılığı sorgulanır. Lucas ve Carrie, acımasız bir Rabbit’le savaşmak için kendilerini güçlendirmek için geçmişin anılarını kullanırlar.

4. Tribal (3. sezon 1. bölüm)

Kasabanın polis istasyonuna saldırı düzenlendiği bu bölümde nefesler tutuluyor. Aksiyonun son derece dorukta olduğu sezonun ilk bölümünde kahramanlarımız zor bir durum içerisinde kalıyor. Yine de bölüm finali ile bizleri şaşırtıyor.

3. We All Pay Eventually (3. sezon 10. bölüm)

Hood, arkadaşlarını Stowe’dan kurtarmak için Gordon ile güçlerini birleştirir. Bu arada Proctor, Bunker kardeşine karşı kişisel intikamını almaya hazırlanırken, Frazier ile olan sorunu çözmek için Philadelphia’ya gider.

2. Requiem (4. sezon 8. bölüm)

Proctor öfkeli bir kardeşlikle uğraşmak zorunda kalır. Calvin Kurt ile yüzleşirken Hood ve Veronica büyük bir gerçeğin farkına varır. Fakat bu gerçekle ne yapmaları gerektiğini bilmezler.

1. A Fixer of Sorts (3. sezon 3. bölüm)

Nola ve Burton kanlı bir yüzleşme yaşarlar. Bu karşılaştırma dizinin en iyi dövüş sahnelerinden bir tanesi olarak anılıyor. Tommy, Chayton’ın emirlerine karşı gelir ve Proctor’un kulübüne saldırır. Hood’un sırrı, bir FBI ajanı kapısına geldiğinde, ona yakın birinin gerçeği keşfetmesiyle tehdit edilir. Ancak bölüm zaman zaman olduğu gibi yine aksiyonu doruğa çıkarıyorı.

Banshee günümüzde sınıflandırılması zor ve birebir rakibi bulunmayan bir dizi olarak karşımıza geliyor. Genel izleyici kanısı olarak son sezonu için buruk yorumlar yapılsa da ilk 3 sezonu oldukça beğeni topladı ve sevildi. Siz diziyi izlediniz mi? Yorumlarınız bizim için oldukça kıymetli!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Android Cihazlarda Galeri Yedekleme | Fotoğraf ve Videolar Nasıl Yedeklenir?

Değerli dosyalarınızı (aile fotoğrafları, önemli kişiler ve iş veya okul projeleri) yerel olarak bir cihazda saklarsanız her zaman kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Verileriniz...

En İyi Oyun Monitörleri | Performans Canavarı Monitörler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün yeni modellerde ve özelliklerde oyun monitörleri çıkmakta. Bu gelişme de bir monitör seçimini oldukça zorlaştırıyor. Yazımızda en...

Apple Watch Series 8 Ne Zaman Çıkacak? İşte Hakkında Tüm Bilinenler!

Bu içeriğimiz, Apple Watch Series 8 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi söylentilere dayanarak bir araya getiriyor. Ürün döngüsünün henüz erken olduğunu, bu nedenle...