Spider-Man: No Way Home ilk fragmanı ile göz kamaştırdı!

Hafta sonu sızdırıldıktan sonra Sony Pictures, Marvel Sinema Evreni’nin bir parçası olacak üçüncü Spider-Man filmi olan Spider-Man: No Way Home’un ilk resmi tanıtım fragmanını yayınladı.

Baştan belirtmekte fayda var, No Way Home’un bu fragmanınını spoiler olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen bu fragmanı izlememelisiniz. Spider Man ve Marvel hayranlarını filmin sinemaya gelmesi için şimdiden dört gözle bekliyorlar. Pandemiyle beraber türlü zararlara uğrayan sinema sektörüne bakılırsa yapımcı firmanın daha çok dijital medyaya oynayacağından şüphe yok.

Spider-Man: No Way Home beklentiler tavan!

Çizgi romanlarda Peter Parker, Tony Stark’ın İnsanüstü Kayıt Yasası’nı (SHRA) yedeklerken yıllarca gizlice çalıştıktan sonra İç Savaş (daha sonra Örümcek Adam’ın ilk MCU görünümü, Kaptan Amerika: İç Savaş olarak uyarlandı) çapraz etkinliğinde kimliğini isteyerek açıkladı. ). SHRA’nın MCU’nun Sokovia Anlaşmalarına uyarlanan çizgi roman versiyonu, tüm süper kahramanların maskesini düşürmesini ve hükümete kaydolmasını gerektiriyordu – Peter Parker, Tony Stark’ın kendisine yüksek ücretli bir iş ve güçlendirilmiş bir Iron Spider Man suiti teklif etmesinin ardından aldığı bir tavırla beraber Avengers’a katılmıştı. Bu olayla beraber Peter, MCU’ya iyiden iyiye giriş yapmıştı.

Spider-Man: No Way Home

Daha sonra olanlar Peter’ın hayatını değiştirdi – ve sadece bu değil, aslında Marvel Comics’in geçmiş sürekliliğini tamamen, açıkça yeniden yazdığı, bu süreçte Spider-Man’in tüm gerçekliğini değiştirdiği birkaç örnekten birine yol açtı. Peter’ın tarihinin yeniden yazıldığı, ‘One More Day’ başlıklı hikayesi, yayınlanmasından bu yana Marvel Comics’in en tartışmalı hikayelerinden biri olmaya devam etti – sadece Spider-Man için değil, genel olarak Marvel için de öyle oldu ve filmin konu alacağı hikaye bu gibi görünüyor.

MCU bu yolda devam ederse, Örümcek Adam ve Peter Parker olarak gizli kimliği için savaşacak gibi görünüyor, Pete’in gizli kimliğini nasıl tekrar gizli hale getirdiğinin çizgi roman tarihi, bir sonraki adım için büyük potansiyel sonuçları ortaya çıkarabilir. Doctor Strange ve Spider-Man arasındaki bariz büyülü çıraklık da fragmandan anlaşıldığı üzere sürmeye devam edecek.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Valve’nin Steam Deck Alıcılarına Bazı Güzel Haberleri Var!

Steam Deck taşınabilir oyun konsoluna yönelik yüksek talep ve devam eden tedarik sorunları, birçok tüketicinin cihazı satın alma fırsatını beklemesine neden oldu. Valve Mart...

Elektrikli Otomobillerin Değer Kaybı Neden Fazladır?

Arabanız için benzin veya motorin almak bir noktadan sonra pahalı geliyorsa, elektrikli bir tane satın almak çekici görünebilir. Bununla birlikte, fark etmeyeceğiniz şey, ne...

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

Günümüzde telefonların kameraları oldukça gelişmiş durumda. Bu sayede de çok güzel fotoğraflar çekebiliyoruz. Ama her ne kadar kameralar gelişmiş olsa da çektiğimiz fotoğrafları düzenleme...