Ana SayfaGündemSamsung Etkinliği Kapıda: Apple'dan Hemen Sonra!

Samsung Etkinliği Kapıda: Apple’dan Hemen Sonra!

Samsung, 20 Ekim Çarşamba günü 07:00 PT / 10:00 ET’de çevrimiçi olarak düzenlediği bir etkinlik için az önce basına davetiye gönderdi. Adı “Galaxy Unpacked Part 2”, bu da muhtemelen tüm yeni Galaxy telefonları yerine mevcut telefonlarda yinelemeler görüyor olabileceğimizin bir gösterges niteliğinde.

Samsung

Davetin resmine ek olarak, Samsung’un haber odası gönderisi, etkinliğin Galaxy cihazları için bir tür kişiselleştirmeye yönelik ipuçlarını açıklıyor: “Kullanıcılarımız çok yönlü ve hayatı çok renkli, ilginç ve benzersiz şekillerde yaşıyor. Bu nedenle, her gün kullandıkları teknoloji onların bireyselliğini yansıtmalıdır. Samsung’un teknoloji aracılığıyla kendini ifade etmek için nasıl yeni deneyimler sunduğunu görmek için 20 Ekim’de Galaxy Unpacked Part 2’ye katılın.”


Bu herhangi bir anlama gelebilir, ancak Galaxy telefonlarının yeni renklerine veya belki de tam bir özelleştirme seçeneğine işaret ediyor gibi görünüyor. Z Fold 2 ile Samsung, müşterilere menteşe için kendi vurgu rengini seçme seçeneği sundu, ancak bu seçenek Z Fold 3’te (şimdiye kadar zaten) ortadan kalktı. Tabii ki, orijinal Moto X’e yakın hiçbir özelleştirme programı gelmedi, bu da insanların telefonları için bambu dahil olmak üzere herhangi bir sayıda farklı renk seçeneği ve hatta malzeme seçmesine izin verdi. Samsung’un bu kadar ileri gitmeye istekli olması pek olası görünmüyor.

Daha da olası görünmeyen şey, bir süredir söylentisi devam eden Galaxy S21’in daha düşük maliyetli bir “fan sürümü” olan Galaxy S21 FE. S21 FE şu anda çip sıkıntısı nedeniyle ertelendiği veya iptal edildiği bir tür belirsizlik içinde olduğu için duyurulması daha az olası. Sammobile, Samsung’un hala S21 FE için Ocak lansmanını düşündüğünü bildirdi.

Samsung başlatmış olduğu bu etkinlikte çok güçlü şeyler tanıtmazsa (Apple) ve Drang (Google) olaylarından sonra dikkatleri üzerine çekmekte zorlanacak. Belki Çarşamba gününe seçmek, Samsung’un Pixel 6 için dikkat çekme denemesidir fakat bu iki büyük markanın ardından sahneye çıkmak işleri oldukça zorlaştıracak ve Samsung’u daha iyi bir sunum yapmaya itecektir.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kategoriler

En Güncel Haberler

Apple Müslümanlar İle Arasını Açıyor mu?

Apple, Kuran okumak ve dinlemek için popüler bir uygulama olan Kuran Majeed'i Çin'deki App Store'dan kaldırdı. Şirketin, hükümet yetkililerinin talebi üzerine uygulamayı kaldırdığı bildirildi,...

Steam, Blockchain Temelli Her Şeyi Yasaklıyor!

Valve'ın "Steam'de Yayınlamamanız Gerekenler" listesine eklenen bir kurala göre, blok zinciri teknolojisi kullanan veya kullanıcıların NFT veya kripto para alışverişi yapmasına izin veren oyunlara...

Google Arama Sonuçları Eskisi Gibi Olmayacak

Google, insanların arama sonuçları üzerinden gezinme biçiminde temel bir değişikliği denediğini duyurdu. Bir blog gönderisinde şirket, sosyal medya tarzı sürekli kaydırma lehine iOS ve Android'de...