Netflix en çok izlenen filmlerini açıkladı!

Netflix, filmleri için izleyici sayılarını açıklama eğilimini sürdürüyor. Yayıncı, yıl sonuna kadar yayınladığı en çok izlenen 10 orijinal film listesine en son eklenen filmin Army of the Dead olduğunu açıkladı. Bu, Netflix’in en büyük filmlerinin rakamlarını üst üste yayınladığı ikinci yıl ve geçen yılın Temmuz ayında listeyi gördüğümüzden bu yana epeyce değişiklik olduğu ortaya çıktı.

Geçen yıl listeye girmek için çıkan filmler arasında The Old Guard, Enola Holmes, Project Power ve geçen hafta Zack Snyder’ın zombi filmi vizyona girdiğinde Army of the Dead ile bağlantısı olan The Midnight Sky yer alıyor. Ne yazık ki bu, The Irishman’in artık Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen altıncı orijinal filminde olmadığı anlamına geliyor. İşte her filmin sahip olduğu izleyici sayısıyla birlikte tam liste.

Netflix

Netflix en çok izlenen 10 filmini açıkladı

  • Extraction – 99 milyon
  • Bird Box – 89 milyon
  • Spenser Confidential – 85 milyon
  • 6 Underground – 83 milyon
  • Murder Mystery – 73 milyon
  • The Irishman – 64 milyon
  • Triple Frontier – 63 milyon
  • The Wrong Missy – 59 milyon
  • The Platform – 56 milyon
  • The Perfect Date – 48 milyon

Daha iyi anlaşılması açısından en çok izlenen 3 filme kısaca değinmekte fayda var:

Extraction, silah satıcıları ve kaçakçılara ait bir dünyada, uyuşturucu lordları arasında geçen savaşta piyon olan genç bir çocuğun hikayesini konu ediliyor. Kaçırılıp, dünyanın en ücra şehrine gönderilen Hintli çocuğun işadamı olan babası, oğlunu kurtarması için bir adam kiralar.

Bird Box, peşlerinde olanlardan kurtulmak için gözleri bağlı bir şekilde yola koyulan bir kadın ve çocuklarının hikayesini konu ediyor. Her şey tam beş yıl öncesinde başlar. Başlangıçtan bu zamana kadar hayatta kalmayı başaran Malorie ve iki çocuğu için hayat bu süreçte hiç de kolay olmaz.

Spenser Kanunları , bir cinayeti çözmek için birlikte hareket etmek zorunda kalan eski bir suçlu ile eski bir polisin hikayesini konu ediyor. Spenser, eski bir polis memurudur. … Hawk ile Spenser, arkalarında bıraktıkları hayattan ne kadar uzaklaşmak isteseler de kendilerini yeniden suç dolu bir dünyanın içinde bulur.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...

Overwatch 2 Beta 28 Haziranda PC ve Konsollarda Çıkıyor

Overwatch 2'nin sonraki betası 28 Haziran'da başlıyor. Bu beta, PC, Xbox ve PlayStation'dan erişilebilir olacak. Bir süre once Blizzard, Overwatch 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun...