Netflix 2 Yeni Mobil Oyunu Kütüphanesine Ekledi!

Netflix, bugünden itibaren abonelere ücretsiz olarak oynayabilecekleri Android ve iOS uygulamalarına iki yeni oyun ekliyor. Netflix 2 yeni mobil oyunu kütüphanesine ekledi! Gelin bu oyunlara yakından bakalım.

Netflix 2 Yeni Mobil Oyunu Kütüphanesine Ekledi!

İlk sırada, kart formatını karolar lehine değiştiren klasik Mahjong deneyiminin yeni bir yinelemesi olan “Mahjong Solitaire” var. Amaç, hareket etmeye açık olan aynı karoları eşleştirmek ve onları tahtadan çıkarmaktır. Netflix’e göre, oyun 300 karo eşleştirme bulmacasına sahip olacak ve oyuncuların geri gelmesini sağlamak için bir başarı sistemi tarafından desteklenen günlük zorluklar alacak. Smoke Gun Interactive tarafından geliştirilen oyun, her şeyi taze ve şık tutmak için bir tema ve arka plan özelleştirme aracı da sunacak. Tabii ki, burada orijinal çerçeve serisini tanıtmak için “Stranger Things” çizimleri var.

Sırada Subset Games tarafından geliştirilen ve Netflix tarafından geçen hafta piyasaya sürülen “Into The Breach” var. Bu oyunda, insanlıktan geriye kalan ne varsa dev yaratıkların karşısına çıkıyor. Oyunculara yardımcı olmak için “Pasifik Kıyıları” havası veren mekanik giysiler var, ancak bu sıra tabanlı strateji oyununda göründüğünden çok daha fazlası var. Amaç, yerde yaşayan uzaylılara karşı çıkarken şehirleri korumak ve aynı zamanda makinenin hasar bilgilerini artırmak için yeni silahlar tespit etmektir.

Mobil sürüm, PC sürümü için bir hafta önce yayınlanan “Into the Breach: Advanced Edition” güncellemesinden içerik alır. “Into The Breach” piyasaya sürüldüğü andan itibaren büyük beğeni topladı ve yukarıdaki fragmana dayanarak, mobil versiyon eğlenceli, retro tarzı bir strateji oyunu gibi görünüyor.

Mobil Oyunlara İlgi Giderek Düşüyor!

Netflix’in yeni mobil oyunlar piyasaya sürmesine karşın son araştırmalar gösteriyor ki mobil oyunlara olan ilgi günden güne azalıyor. Zamanında PUBG gibi oyunlar sayesinde tepeyi göre mobil oyun furyası artık eskisi kadar popüler ve sevilen bir olgu değil. Geniş ekranlı bilgisayarlarda ve üst düzey kalitede oyunlar tekrardan mobil oyunların ötesindeki yerini almış gibi duruyor.

Siz bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirleriniz bizler için kıymetli!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Starlink Hacklendi: SpaceX’ten Cevap Gecikmedi

SpaceX'in dünya çapındaki internet hizmeti Starlink'i hacklemek için gereken her şeyin 25 dolarlık bir modchip olacağını kim düşünebilirdi? Belçika'dan bir güvenlik araştırmacısı olan Lennert...

Akıllı Telefon ile En İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Günümüzde akıllı telefonlarımız ile mükemmel bir fotoğraf çekmek eskiye nazaran çok daha kolay. Artık güzel fotoğraflar yakalamak için mükemmel fotoğraf makinelerine olan ihtiyacımız ortadan...

Breaking Bad Dizisinin En İyi 5 Bölümü

Diziler veya filmler hakkında konuşurken kesin yargılara varmak hemen hemen hiç mümkün olmaz. Herkesin görüşü subjektif olacağı için bu durum oldukça doğaldır. Fakat dizi...