Matrix Resurrections fragmanı yayınlandı!

Dördüncü Matrix bölümünün uzun zamandır beklenen fragmanı sonunda, filmin resmi adı olan Matrix: Resurrections ile birlikte çıktı. Resurrections’ın fragmanı ilk olarak 24 Ağustos Salı günü Las Vegas’ta Warner Bros. Pictures’ın CinemaCon sunumunda gösterildi ve ardından bugün halka sunuldu.

Fragmanda Neo (Keanu Reeves), Trinity (Carrie-Anne Moss) ve Neo’nun terapisti rolünü oynayan Neil Patrick Harris’in klipleri yer alıyor. “Ben deli miyim?” Neo, önceden uyanmış Thomas Anderson kişiliği olarak sorar. Harris’in karakteri “Burada o kelimeyi kullanmıyoruz” diye yanıtlıyor.

Fragman ayrıca, genç bir Morpheus (franchise yeni gelen Yahya Abdul-Mateen II tarafından oynanan) olduğundan şüphelenilen şeyi, Neo’ya ona kırmızı bir hap verirken “uçma zamanının geldiğini” söylediğini de gösteriyor (Fisburne’den rolünü tekrarlaması istenmemiş olsa da)

Matrix Resurrections neler sunacak?

Fragman, Matrix hayranları için tam bir nostalji. Kara kediler, dojolarda kavgalar, yüksek hızlı aksiyon sekansları (otoyol yerine trende), koridorlarda dövüş sahneleri, havada mermilerin durdurulması bulunuyor ve Neo gerçeği öğrenmek için bir kez daha bir kadının peşinden gitmek zorunda kalıyor. Peki ya patlamalar? Ayrıca fiziğe meydan okuyan bir sürü karate vuruşu da bulunuyor. Gerçek Matrix tarzında değişen bir zaman çizelgesi boyunca neyin gerçek ve neyin simüle edildiğini düşünmek için DE pek çok nedenimiz bulunacak.

Fragman sona ererken seriye yeni eklenen Jonathan Groff, “Bunca yıldan sonra, her şeyin başladığı yere… Matrix’e geri dönmek için” diyor.

Matrix: Resurrections, ilk üç Matrix filmini kız kardeşi Lilly Wachowski ile birlikte yöneten ve yazan Lana Wachowski tarafından yazıp yönetiliyor. Filmin 22 Aralık’ta sinemalara ve HBO Max’in reklamsız planına gelmesi planlanıyor.

Serinin pek çok seveni fragmanı beğendi ve hoşnut kaldı. Matrix’i modern bir şekilde görmek ve Neo’un yaş almış hali ile karşımıza çıkmazı oldukça nostaljik bir hava bırakıyor. Pek çok kaliteli oyuncuyu da bünyesinde bulunduran film büyük bir patlama yaratacak gibi duruyor. Sizler Matrix Resurrections fragmanı hakkında neler düşünüyorsunuz, sizce beklentileri karşılayabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Valve’nin Steam Deck Alıcılarına Bazı Güzel Haberleri Var!

Steam Deck taşınabilir oyun konsoluna yönelik yüksek talep ve devam eden tedarik sorunları, birçok tüketicinin cihazı satın alma fırsatını beklemesine neden oldu. Valve Mart...

Elektrikli Otomobillerin Değer Kaybı Neden Fazladır?

Arabanız için benzin veya motorin almak bir noktadan sonra pahalı geliyorsa, elektrikli bir tane satın almak çekici görünebilir. Bununla birlikte, fark etmeyeceğiniz şey, ne...

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

Günümüzde telefonların kameraları oldukça gelişmiş durumda. Bu sayede de çok güzel fotoğraflar çekebiliyoruz. Ama her ne kadar kameralar gelişmiş olsa da çektiğimiz fotoğrafları düzenleme...