Marvel 2 Farklı Avengers Filminin Geleceğini Açıkladı: The Kang Dynasty ve Secret Wars

Avengers End Game ile geçtiğimiz yıllarda 4. fazını tamamlayan Marvel, farklı karaktler ile yoluna devam etmişti. Bu doğrultuda sinemaseverlerin yakından takip ettiği pek çok isme veda etmiştik. Şirket, San Diego Comic-Con’da birbirinden farklı filmlerini duyurdu. Bunların arasında 5. fazın göz bebeği olması beklenen 2 adet Avengers filmi yolda. Marvel 2 farklı Avengers filminin geleceğini açıkladı!

Marvel 2 Farklı Avengers Filminin Geleceğini Açıkladı!

Marvel, San Diego Comic-Con’da geleceğine bakıyor. Şirket, Black Panther: Wakanda Forever’ın (ilk fragmanını yeni aldı) sinematik evreninin dördüncü aşamasını 11 Kasım’da sonlandıracağını doğruladı ve beşinci aşamadan ne bekleneceğini açıkladı. Ancak Marvel, bir üçlü film duyurusu ile MCU’nun altıncı aşamasını ayrıntılı bir şekilde bir adım öteye taşıdı.

28 Kasım 2024’te Fantastic Four ile her şey başlayacak; ardından 2 Mayıs 2025’te Avengers: The Kang Dynasty; 7 Kasım 2025’te Avengers: Secret Wars’ı izleyeceğiz. Marvel, MCU’nun bu dönemine – dördüncü ila altıncı aşamalar – Secret Wars ile sona erecek olan “Multiverse destan” adını veriyor.

Avengers: The Kang Dynasty ve Avengers: Secret Wars

Duyurular, SDCC’deki yoğun bir panelde yapıldı. Büyük teatral yayınların dışında Marvel, She-Hulk için yeni bir fragman da düzenlendi ve orijinal Netflix Daredevil serisinden Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio’nun rolü Daredevil: Yeniden Doğdu Disney Plus için yaptı.

Tabii ki bunların yanında panelde en çok ilgi gören yapımlar Avengers: The Kang Dynasty ve Avengers: Secret Wars oldu. Bu filmler hakkında tek bildiğimiz ise Avengers: Secret Wars‘ın ve Avengers: The Kang Dynasty‘nin 2025’de vizyona gireceği yönünde.

Marvel’ın 4. fazı ise şu sırayla ilerliyor:

  1. Black Widow (2021)
  2. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021)
  3. Eternals (2021)
  4. Spider-Man: No Way Home (2021)
  5. Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)
  6. Thor: Love and Thunder (2022)

Sizler yeni faz ve Avengers filmleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce eski filmler kadar başarılı olabilecek mi?

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...