Lionel Messi, Socios ile 20 Milyon Dolarlık Anlaşma İmzaladı!

Lionel Messi, fan token sitesinin küresel marka elçisi olmak için Socios ile 20 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Paris-Saint Germain futbol kulübünde oynayan ve Arjantin milli takımının kaptanlığını yapan Messi, önümüzdeki üç yıl boyunca değişimi destekleyecek. Lionel Messi Socios ile bu anlaşmayı imzalayarak kripto dünyasına gayriresmi adım attı diyebiliriz.

Lionel Messi, Socios ile Anlaştı!

Duruma yakın bir kaynak, Reuters’e işlemin kripto para birimini içermediğini söyledi. Messi geçen Ağustos ayında Barselona’dan Paris-Saint Germain kulübüne transfer olduğunda, ESPN, imza ücretinin bir parçası olarak Socios’tan “çok sayıda” taraftar tokeni aldığını söyledi.

Taraftar tokenları, çoğunlukla farklı spor takımlarını temsil eden ve taraftarların takımlarının toplulukları içinde kadro numaraları ve kutlama şarkıları gibi küçük kararlarda girdi sahibi olmalarını sağlayan bir tür kripto para birimidir. Socios, futbol, ​​​​hokey, basketbol ve daha pek çok farklı takım için taraftar tokenlarına ev sahipliği yapıyor.

Messi yaptığı açıklamada, “Taraftarlar desteklerinden dolayı tanınmayı hak ediyor” dedi. “Socios.com’un dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için daha bağlantılı ve ödüllendirici bir gelecek yaratma misyonuna katılmaktan gurur duyuyorum.

Odell Beckham Jr. ve Aaron Rodgers gibi bazı futbolcuların maaşlarının tamamını veya bir kısmını kripto olarak almasıyla daha fazla sporcu ve spor takımı kriptoya giriyor. NFL ayrıca blok zinciri şirketlerini tanıtmak isteyen tüm takımlara (belirli kripto para birimlerini tanıtmadıkları sürece) onay verdi.

Bu tarz anlaşmaların ve gelişmelerin kripto dünyasına bir hayli faydası olduğu su götürmez bir gerçek. Lionel Messi gibi tanınmış ve güvenilir bir ismin Socios gibi taraftar tokenları konusunda lider bir firma ile anlaşması sektörün gelişmesine ciddi katkılar sunacaktır. Sizlerin bu konu hakkındaki düşüncesi nedir? Messi gibi isimlerin sektöre katılımı ile beraber büyüme de paralel olacak mıdır? Düşünceleriniz bizler için kıymetli!

UYARI: Weblejyon web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bir satın alma teklifi veya başka bir işlem yapmaya davet teşkil etmez, ayrıca herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Tesla Tırı “Tesla Semi” Neden Bir Türlü Çıkamadı?

2017'de Tesla'nın tırı için üretime başlamayı planladığı açıklandı. Bu aracın hiçbir zaman özel sürücülere satılması amaçlanmamıştı, bunun yerine mallarını taşımak için daha çevre dostu...

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...