GTA Remastered Trilogy ve GTA 6 Yolda!

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre GTA Remastered Trilogy oyunlarının geleceğini sizlerle paylaşmıştık. Ancak yeni çıkan söylentiler hem GTA Remastered Trilogy hem de dört gözle beklenen oyun GTA 6 için ışık tutabilecek nitelikte.

Çokça rapor edilen GTA Remastered Trilogy hakkında daha fazla haber geldi ve bunun GTA 6’nın duyurusu ve sonraki sürümü için büyük etkileri olabilir. İlk olarak, Grand Theft Auto’dan oluşacak yeni remaster’larla (henüz resmi olarak duyurulmadı) başlayalım; Grand Theft Auto: III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas.

GTA Remastared Trilogy derecelendirildi

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition” ismi verilen bir koleksiyon Kore’deki Oyun Derecelendirmesi ve Yönetim Komitesi veri tabanı tarafından bir yaş derecelendirmesi verildi. Rockstar Games tarafından herhangi resmi bir açıklama yapılmamış olsa da bu derecelendirme açıklamanın yakın bir zamanda yapılabileceğini gösteriyor. Yeniden düzenlenen üçleme, İskoç stüdyo Rockstar Dundee tarafından geliştiriliyor. Trilogy, çıkış yapması durumunda PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X/S ve Xbox One’da bu yılın sonundan önce piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bunu 2022 bir PC ve mobil versiyonu takip edecek.

GTA 6 bu yıl duyurulacak mı?

GTA 6 ile ilgili en son söylentiye geçiyoruz. Sosyal medya haber kanalı ThatsSoBold‘a göre, GTA 6’nın ilk resmi fragmanı, yeniden düzenlenmiş üçlemenin ardından bu yıl Kasım veya Aralık aylarında yayınlanacak. Bu kaynaktan (GTA ile ilgili daha önce bir geçmişi olmayan) en ilginç bilgiler, yeni oyunun Miami‘de geçeceğini ve GTA 5’ten üç kat daha büyük bir haritaya sahip olacağını söylüyor.

Bunlar şu an için resmi olmayan bilgiler ancak hem GTA Remastered Trilogy hem de GTA 6 için sürekli olarak yeni söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Rockstar, en son 2013’te GTA 5‘i ve ardından 2018’de Red Dead Redemption 2‘yi piyasaya sürdü. Bu sebeple hem GTA Remastered Trilogy hem de GTA 6 için bu yılın sonuna doğru güzel haberler alabiliriz gibi görünüyor.

“GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? | Vice City’de mi Geçecek ? | Detaylı İnceleme” başlıklı videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Tesla Tırı “Tesla Semi” Neden Bir Türlü Çıkamadı?

2017'de Tesla'nın tırı için üretime başlamayı planladığı açıklandı. Bu aracın hiçbir zaman özel sürücülere satılması amaçlanmamıştı, bunun yerine mallarını taşımak için daha çevre dostu...

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...