God of War: Ragnarok İçin Sürpriz Çıkış Tarihi

Çıkış tarihi belirsiz olan Sony’nin oyunu God of War: Ragnarok için yeni gelişmeler var. 2022’de çıkması beklenen oyun için son gelişmeler neler? Hepsi ve daha fazlası yazımızda.

2022, video oyunu lansmanları için potansiyel olarak büyük bir yıl olacak. A Breath Of The Wild devam filmi, Suicide Squad: Kill The Justice League ve Star Wars: Jedi Fallen Order 2 bunlardan sadece birkaçı. Sorun şu ki, tüm bu oyunların geliştirilmekte olduğu doğrulanmış olsa da, yıl sonundan önce burada olacakları fikri sadece bir varsayımdan ibaret.

Araf durumunun geçerli olduğu bir başka başlık da God Of War Ragnarok. Sony’nin devam oyunu geçen yıl resmen açıklandı ve belirsiz bir 2022 çıkış tarihi verildi. O zamandan beri Kratos’un bir sonraki gezisi hakkında pek bir şey söylenmedi. Bu nedenle, 2023’e kadar yeni bir God of War oyunu oynayamayacağımıza dair bir endişe var.

Horizon Forbidden West geçen hafta PS4 ve PS5’te çıkış yaptı. Teorik olarak, Aloy’un en son macerasının heyecanı sona erdiğinde, PlayStation odağını bir sonraki büyük özel oyununa kaydırması olası. Bu da muhtemelen Ragnarok’tur.

Sony Yetkilisinden Olumlu Açıklama

Platform üreticisi tarafından oyunun ilerleyişi hakkında bir güncelleme yapılmamış olsa da, en iyi şey gerçekleşti. Bloomberg gazetecisi ve Sony’den biri olan Jason Schreier, oyunun yolda olduğunu 2022’de çıkacağının beklendiğini doğruladı.

Ocak ayında Sony, God of War: Ragnarok’un 2022’de PS5’e gelecek oyunlar için önizlemesinin yayınlanacağını doğruladı. Buna Gotham Knights, Elden Ring, Gran Turismo 7, Little Devil Inside, Stray, ve dahası da dahil.

30 Eylül Bilmecesi

Bir Veritabanı sızıntısına göre God of War: Ragnarok’un 30 Eylül 2022’deki lansmanını işaret etti. Bu büyük olasılıkla bir yer tutucu tarih gibi gözüküyor. Sadece bekleyip neyin doğru olduğunu görmemiz gerekecek.

God of War: Ragnarok’un resmi olarak 2022’de PlayStation 5 ve PlayStation 4’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Biray Altun
Biray Altun
2001 Yılında Erzurum'da doğdum. Çocukluğum memleketim Kars'ta , eğitim hayatım ise İzmir'de geçti. Şimdi ise Çanakkale'de bir yandan üniversite hayatıma devam ederken bir yandan ilgi alanım olan konularda yazıyorum.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...