Friends 27 Mayıs’ta geri dönüyor!

Gelmiş geçmiş en popüler sitcomlardan bir tanesi olan Friends, pek çok izleyicinin gönlünde taht kurmuş durumda. 1994 senesinde yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren izleyici sayısında kayıp yaşamak yerine artış gösteren dizinin final sonrası özel bir bölümü için uzun zamandır çalışmalar sürüyordu.

Dizinin fanlarına sevindiren haber bugün verildi, Friends’in özel bölümü 27 Mayıs’ta yayınlanacak! HBO Max tarafından yapımcılığı üstlenilen özel bölümün, dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdığı aşikar. Geçen yıldan beri beklenen bölüm, sonunda izleyici ile buluşacak.

Friends

Friends özel bölümü ile dönüyor!

Friends özel bölümünün sonunda bir çıkış tarihi var: 27 Mayıs Perşembe. Bölüm, Mayıs 2020’de HBO Max’da yayınlanacaktı ancak salgın nedeniyle ertelendi. The Hollywood Reporter’a göre filmde altı orijinal oyuncu kadrosunun yanı sıra Malala Yousafzai, Lady Gaga ve BTS gibi konuk yıldızlar yer alacak. Friends daha önce Netflix’te mevcuttu, ancak HBO 425 milyon dolar gibi ciddi bir tutar karşılığında yayın haklarını satın aldı. HBO Max, kendisini 90’ların nostaljisi için akış hizmeti olarak ayarlamaya çalışıyor gibi görünüyor.

Aynı zamanda The Fresh Prince of Bel-Air için bir toplantıya ev sahipliği yaptı ve hem o şovun, Friends’in hem de The Matrix ve Pulp Fiction gibi filmlerin yayınlandığı bir numaralı yer haline geldi. HBO, Friends buluşması için bir teaser bile yayınladı. Oldukça belirsiz bir izlenim veren Trailer heyecan da yaratıyor.

https://youtu.be/MedRN92V6lE

Friends buluşması özel bölümü çekimleri tamamladı. Sitcom’un resmi Instagram hesabı, son gönderide haberi doğruladı. “Bu bir paket! 🎬 Artık heyecanlanabilir miyiz !?” şeklinde bir başlık ile duyurulan dizinin ikonik seçim çerçevesinin bir fotoğrafını okuyor. “Arkadaşlar: Reunion @hbomax’a geliyor.” Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), Matthew Perry (Chandler) ve David Schwimmer (Ross), Warner’da orijinal Friends sahnesi olan herkes bu özel bölümde de yer alacak. Dizinin hayranları şimdiden oldukça heyecanlılar. Filmin ( Özel bölümün) çıkışı ile ivmenin aşağı mı ya da yukarı mı olacağını göreceğiz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...