Discord’dan Kripto Hamlesi

Pazartesi günü, Discord CEO’su Jason Citron, uygulamada kripto cüzdanları gibi görünenlerin ekran görüntüsünü tweetleyerek Discord hayranlarının kalplerine korku (veya neşe) vurdu, ancak Çarşamba akşamı, şirketin gerçekte ne göndermeyi planlamadığını söyledi. Durum kullanıcılar tarafından sadece gösteriş olarak yorumlandı.

Kripto

Discord Durumu Reddetti

Citron, “Herkese bakış açıları için teşekkürler” dedi. “Bu dahili konsepti göndermek için şu anki planımız yok. Şimdilik kullanıcıları spam, dolandırıcılık ve dolandırıcılıktan korumaya odaklandık. Web3’te çok sayıda iyi ama aynı zamanda kendi ölçeğimizde çözmemiz gereken birçok sorun var. Daha fazlası yakında.” Discord, yabancı kaynaklara bu hafta görüntünün dahili bir hackfest’ten olduğunu söyledi.

Citron’un açıklaması, gelecekte Discord’da bir tür kripto / NFT entegrasyonu olasılığını tamamen dışlamıyor. Citron’un tweet’ine dayanarak, şirketin, genellikle merkezi olmayan ve kripto tabanlı bir internete atıfta bulunan bir kısaltma olan “Web3”ü nasıl kullanabileceğini ve kripto / NFT dolandırıcılıklarına karşı nasıl koruyabileceğini araştırıyor gibi görünüyor. platformda gerçekleşir.

Şirket, Citron’un Pazartesi tweet’inden birkaç saat önce tur yapan NFT’lerden bahseden bir anket hakkında soru sorduğumuzda The Verge’e kriptoya olan ilgisi hakkında benzer bir şey söyledi. Bir Discord sözcüsü, bu anket görünüşte sadece araştırma için olsa da, “hizmet ettiğimiz tüm topluluklar için Discord’u iyileştireceğini düşündüğümüz şeyleri her zaman araştırıyor ve hackliyoruz” dedi. “Bu, insanların ne istediğini öğrenmemize yardımcı olan araştırmaları içeriyor.”

Henüz Discord ile resmi bir kripto entegrasyonu olacak gibi görünmüyor. Ama sonunda olursa bu durum kullanıcıları şaşırtmayacaktır. Günümüzde pek çok şirket ve uygulama kripto ve kripto dünyası ile ilgili içerikler üretiyor veya bir şekilde konuya dahil oluyor.

Twitter başta olmak üzere pek çok platformun bu tarz yenilikleri desteklediği de aşikar. Kripto paralar günden güne yayılışını sürdürüyor ve piyasını genişletiyor.

UYARI: Weblejyon web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bir satın alma teklifi veya başka bir işlem yapmaya davet teşkil etmez, ayrıca herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

ABD Neden TikTok’un Kaldırılmasını İstiyor? FCC Komisyonu Açıkladı!

ABD FCC komisyon üyesi Brendan Carr, Google ve Apple'ı TikTok'u ilgili uygulama havuzlarından, App Store'dan ve Play Store'dan çıkarmaya çağırdı. Carr, Çinli ByteDance'in sahip...

Valve’nin Steam Deck Alıcılarına Bazı Güzel Haberleri Var!

Steam Deck taşınabilir oyun konsoluna yönelik yüksek talep ve devam eden tedarik sorunları, birçok tüketicinin cihazı satın alma fırsatını beklemesine neden oldu. Valve Mart...

Elektrikli Otomobillerin Değer Kaybı Neden Fazladır?

Arabanız için benzin veya motorin almak bir noktadan sonra pahalı geliyorsa, elektrikli bir tane satın almak çekici görünebilir. Bununla birlikte, fark etmeyeceğiniz şey, ne...