CEEK Coin Nedir? CEEK Yükselir mi? Teknik Analiz

Kripto paraların arasında geçtiğimiz yıldan beri popüler hala gelen bir akım var: metaverse. Bu kriptolar arasından MANA’nın ciddi ve hızlı yükselişi, piyasaya konuyla ilgili pozitif bir akış sağladı. Onun ardından SAND geldi ve bu şekilde ilerledi. Peki Türk yatırımcıların sevdiği metaverse kriptolarından bir tanesi olan CEEK coin nedir?

CEEK Coin Nedir?

CEEK coin, temelde müzik dünyası üzerine yoğunlaşmış bir metaverse kriptosudur. Müzik ile ilgili olan her şeyin meta evrendeki ayağı olmayı hedefleyen bu proje birkaç büyük sanatçı ile de anlaşmış durumda. İlerleyen dönemlerde ise metaverse üzerinden sanal konserler yapılması bekleniyor. Markanın bilirliği artıp fiyatı düşük kaldıkça bu durum pek çok yatırımcının ilgisini çekti ve ciddi alımlar yapıldı. Bununla birlikte mağazaları da bulunmaktadır ve bir dönem H&M ile anlaştıkları dedikodusu yayılmıştı.

CEEK Kendini Nasıl Tanımlıyor:

CEEK, birinci sınıf sosyal sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimlerinin ödüllü bir geliştiricisidir. Misyonumuz, yaratıcıları sanatlarından dijital olarak yeni gelir akışları elde etmek için gereken araçlarla güçlendirmektir. Müzik sanatçılarına, sporculara, etkinlik yaratıcılarına ve yapımcılarına, mevcut ve gelişmekte olan sanal dünyalarda uzun vadeli sürdürülebilir katılımı sevindiren ve yönlendiren mükemmel doğrudan hayran deneyimleri yaratmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

CEEK, canlı bir konsere katılma, sınıfta olma, bir spor etkinliğine katılma ve diğer ‘paranın satın alamayacağı’ özel deneyimleri her zaman her yerden arkadaşlarla ortak deneyime benzetiyor.

Fiyat Analizi

CEEK bu yazı itibariyle 0.39 civarından alıcı buluyor. Son döneme bakıldığında iyi bir toparlanma yaşadığını söyleyebiliriz. Fiyatın önündeki ilk hedef 0.42 dolar seviyesindeki direnç olacaktır. Bu noktanın aşılmasının ardından farklı yükseliş dalgaları gelebilir. Analistler yıl bitmeden piyasanın boğaya dönmesi ile beraber CEEK’te 3 dolar hedeflerini yineliyor. Sizce bu fiyatları görebilecek mi?

UYARI: Weblejyon web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bir satın alma teklifi veya başka bir işlem yapmaya davet teşkil etmez, ayrıca herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...