Airpods Pro 2 Hakkında Bilinen Tüm Detaylar

2022’de piyasaya sürülmesi beklenen Apple’ın son derece başarılı AirPods Pro gerçek kablosuz kulaklıklarının devamı niteliğindeki Apple AirPods Pro 2 kulak içi kulaklıklar hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey ve ayrıca görmek istediğimiz birkaç temel özelliği derledik.

Şu anda, aralarından seçim yapabileceğiniz dört AirPods modeli var ve gelişmiş gürültü engelleme, kayıpsız ses desteği ve fitness özellikleriyle serideki bir sonraki model şimdiye kadarki en gelişmiş özelliklere sahip model olabilir.

AirPods Pro 2 ve Bilinen Her Şey

Kesin olmayan konulardan biri de Apple AirPods Pro 2’nin AirPods Pro‘ya bir yükseltme mi yoksa Pro’nun daha uygun fiyatlı bir versiyonu mu olacağı konusu. 2020’de bir sızıntı, daha ucuz değil, önceki sürümle aynı fiyattan piyasaya çıkacağını öne sürdü.

Airpods Pro 2 ortaya çıktığında, Apple’ın amiral gemisi kablosuz kulaklıklarına da bazı büyük güncellemeler sunması muhtemel. İşte AirPods Pro 2 hakkında bilinen tüm detaylar:

Çıkış Tarihi

AirPods Pro 2’nin çıkış tarihine dair tüm söylentiler 2022 yılını işaret ediyor. AirPods Pro 2’nin 2022’nin sonlarında piyasaya sürülmesi muhtemeldir. Mart 2022 Apple Etkinliği’ndeki yokluğundan sonra, bu zamanlama daha olası görünüyor. Ancak WWDC 2022’nin 6 Haziran’da yapılması planlanıyor, bu durum kafalara Airpods Pro 2 için yıl ortasında sürpriz bir çıkış yapma ihtimalini getiriyor.

Fiyatı

Fiyatlandırma konusunda herhangi bir net bilgi olmasa da daha önceki bir sızıntı, orijinal AirPods Pro ile aynı fiyat olan 249 dolara (yaklaşık 180 £ / 350 AU $) piyasaya sürülebileceğini söylüyor.

Tasarım

AirPods Pro 2’nin daha akıcı bir görünüme sahip olacağı ve belki de önceki AirPod’larda gördüğümüz çıkıntılı gövdeleri ortadan kaldıracağı ihtimaller dahilinde.

Ses Performansı

AirPods Pro 2’nin Apple’ın ALAC codec bileşeni aracılığıyla kayıpsız sesi destekleyeceğine dair söylentiler var. 

Pil Ömrü

Sızıntılar şu andaki AirPods Pro’nun yaklaşık 25 saatlik pil ömrünün iyileştirileceğini gösteriyor.

Kontroller

Apple tarafından alınan patentler, AirPods Pro 2’nin hareket kontrollerini kullanabileceği ve gürültü engellemeyi ayarlamak için kod kelimelere güvenebileceğine dair söylentilere yol açtı.

Fitness Özellikleri

Uzun süredir devam eden AirPods Pro 2’nin ortaya çıkan söylentilerinden biri, ortam ışığı sensörleri sayesinde kan oksijen seviyenizi ölçme özelliğin gelmesi.

Sizce AirPods Pro 2 nasıl olacak? Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Biray Altun
Biray Altun
2001 Yılında Erzurum'da doğdum. Çocukluğum memleketim Kars'ta , eğitim hayatım ise İzmir'de geçti. Şimdi ise Çanakkale'de bir yandan üniversite hayatıma devam ederken bir yandan ilgi alanım olan konularda yazıyorum.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Android Cihazlarda Galeri Yedekleme | Fotoğraf ve Videolar Nasıl Yedeklenir?

Değerli dosyalarınızı (aile fotoğrafları, önemli kişiler ve iş veya okul projeleri) yerel olarak bir cihazda saklarsanız her zaman kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Verileriniz...

En İyi Oyun Monitörleri | Performans Canavarı Monitörler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün yeni modellerde ve özelliklerde oyun monitörleri çıkmakta. Bu gelişme de bir monitör seçimini oldukça zorlaştırıyor. Yazımızda en...

Apple Watch Series 8 Ne Zaman Çıkacak? İşte Hakkında Tüm Bilinenler!

Bu içeriğimiz, Apple Watch Series 8 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi söylentilere dayanarak bir araya getiriyor. Ürün döngüsünün henüz erken olduğunu, bu nedenle...