Yüzüklerin Efendisi Oyuncuları Bir Araya Gelebilir!

Bu Aralık, Lord of the Rings: The Fellowship of the Rings’in sinemalarda gösterime girmesinin 20. yıldönümünü kutlayacak ve bu, film serisinin yüksek fantezi türü üzerindeki etkisinin başlangıcını işaretleyecek bir fırsat olacak. Birçok kişi ufukta bir kadro yeniden birleşmesi olup olmadığını merak ediyor, ama bu gerçekten olabilir mi? Elijah Wood, tüm ana oyuncuların tekrar bir araya gelme olasılığını değerlendirdi. Yüzüklerin Efendisi oyuncuları toplanabilir mi?

Yüzüklerin Efendisi

Elijah Wood ve Fellowship’in geri kalanı arasında, franchise boyunca Orta Dünya’ya güzel manzaraları sağlayan (yakında gelecek seri için değişecek olan) Yeni Zelanda’da bir yeniden bir araya gelebilme durumu söz konusu olabilirdi, ancak Wood farklı düşünüyor. Yüzüklerin Efendisi yıldızı Looper ile yaptığı bir röportajda, pandeminin böyle bir olayın gerçekleşmesini nasıl zorlaştırabileceğini açıkladı. Açıklaması şu şekildeydi:

Defalarca konuştuk. 20. yıl dönümü toplantısı hakkında çok şey konuşuluyor ama bir araya gelen bir şey var mı bilmiyorum. COVID nedeniyle de zor. Yeni Zelanda’ya gidebileceğimizi bile bilmiyorum. Aslında, bazı büyük izinler ve orada bir çeşit yol olmadıkça Yeni Zelanda’ya gidemeyeceğimizden neredeyse eminim ki bu mümkün, ama o ülkeye girişler kapatıldı. Zor bir dönemdeyiz. Bu yıl çeşitli nedenlerden dolayı biraz zor, bu utanç verici ve kesinlikle bu geçen yıl boyunca bir şeyler yapmak istemekten bahsettik. Sanırım tek faydası, kutlayacak en az iki 20. yıl dönümümüz daha olması, yani bu çok hoş. En azından bizde buna sahibiz.

Dünyanın mevcut sağlık durumu göz önüne alındığında, Elijah Wood’un endişeleri kabul gören cinsten, çünkü yüz yüze bir toplantı olması durumunda kesinlikle anlaşılması gereken çok fazla lojistik olacaktır. Oyuncu, 20. yıl dönümü buluşmasının olacağından emin değil gibi görünse de, bir noktada yeniden bir araya gelme ihtimali var gibi görünüyor. Oyuncu, aynı röportaj sırasında bazı iyimser duygular eklemeye devam etti:

Bence kesinlikle bir toplantı olacak. Hepimizin birlikte kutlamak istediğini biliyorum ve bence herkes için uygun bir yer bulabilmek istiyoruz. Dev bir masada oturup deneyimlerimize kadeh kaldırmak, topluca hikayeler paylaşmak ve sadece takılmak isteyen birçok insan var.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...