The Boys 3. Sezon Hakkında Tüm Bilinenler

Amazon Prime’ın en çok sevilen ve tutulan yapımlarından bir tanesi olan The Boys, geçtiğimiz günlerde 3 Haziran’da yeni sezonu ile döneceğini duyurmuştu. Pek çok izleyici için ilginç bir noktada sezon finaline giren dizi, 3. sezonu ile izleyiciye neler vaat ediyor ve The Boys 3. sezon nelere sahip? İşte bu soruların cevabını vermeyece çalışacağız.

Bilmeyenler için kısaca The Boys’tan bahsetmek gerekirse; dizi temelde süper kahramanların o kadar da “süper” olmadığı bir evrende geçiyor. Kahramanlar, bir şirket tarafından kontrol ediliyor ve çoğu zaman yanlış işler yaparak sivillerin canını yakıyor. Bunların karşısında ise “Boys” dediğimiz ekip bulunuyor. Farklı karaktarlerin bir araya gelmesinden oluşan ekip, kahramanlardan intikam almaya ve onları durdurmaya çalışıyor. Yapım, popüler dizi Supernatural’ın yaratıcısı Evan Goldberg tarafından kurgulandı.

The Boys 3. Sezon Kadrosunu Genişletiyor!

Az önce de bahsettiğimiz gibi The Boys, Supernatural’ın yaratıcısı Evan Goldberg tarafından kurgulandı. Yapımcı, Supernatural’dan tanıdığımız Jensen Ackles’ı Soldier Boy olarak kadroya kattı. Temelde bir villain (kötü karakter) olan Soldier Boy, 3. sezon boyunca Boys ekibine ciddi ter döktürecektir diye bekleniyor. Kadronun geri kalanı ise şu şekilde: Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso başrol veya önemli rollerde bunun yanında Chace Crawford, Tomer Capon, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit, Jensen Ackles, Laurie Holden, Sean Patrick Flanery, Miles Gaston, Nick Wechsler, Frances Turner, Kristin Booth ve Jack Doolan gibi popüler isimler de kadroda yer alacak.

Dizi 2020’nin En İyisi Seçilmişti

Dizi ve film sektörlerinde rekabet her zamankinden daha yüksek. Milyar dolarlık bütçelere sahip yapımların mevcut olduğu günümüz şartlarında “en iyi” seçilmek pek de kolay değil. Fakat The Boys, 2020 yılında en iyi dizi seçilerek bu unvanı elde etmişti.

3 Haziran’da Dönüyor!

The Boys 3. sezon toplamda 8 bölümden oluşacak, fakat ilk 3 bölüm 3 Haziran tarihinde direkt yayınlanacak. Geri kalan 5 bölüm ise her hafta Cuma günü Amazon Prime’da yayınlanacak. Dizi, 8 Temmuz’da yeniden sezon finali verecek.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Android Cihazlarda Galeri Yedekleme | Fotoğraf ve Videolar Nasıl Yedeklenir?

Değerli dosyalarınızı (aile fotoğrafları, önemli kişiler ve iş veya okul projeleri) yerel olarak bir cihazda saklarsanız her zaman kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Verileriniz...

En İyi Oyun Monitörleri | Performans Canavarı Monitörler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün yeni modellerde ve özelliklerde oyun monitörleri çıkmakta. Bu gelişme de bir monitör seçimini oldukça zorlaştırıyor. Yazımızda en...

Apple Watch Series 8 Ne Zaman Çıkacak? İşte Hakkında Tüm Bilinenler!

Bu içeriğimiz, Apple Watch Series 8 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi söylentilere dayanarak bir araya getiriyor. Ürün döngüsünün henüz erken olduğunu, bu nedenle...