Spider-Man: No Way Home Nasıl Olacak?

Spider-Man: No Way Home yönetmeni Jon Watts, yeni filmi “Spider-Man: Endgame” olarak adlandırıyor. No Way Home, Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Aşamasındaki 4. film ve genel olarak 27. film. 17 Aralık 2021’de vizyona girecek olan filmde geri dönen aktörler Tom Holland, Peter Parker AKA Spider-Man, Zendaya MJ, Marisa Tomei May Teyze, J.K. J. Jonah Jameson rolünde Simmons ve Happy Hogan rolünde Jon Favreau. Filmde ayrıca MCU oyuncuları Benedict Wong Wong rolünde ve Benedict Cumberbatch Doctor Strange rolünde yer alacak.

Filmde Peter Parker, gizli kimliğinin kamuoyuna açıklanmasının sonuçlarıyla uğraşıyor. İnsanlara unutturmak için bir büyü yapmak için Doctor Strange’e yaklaştığında, son anda paniğe kapılır ve başarısız olan büyü, çoklu evrenin kendi üzerine katlanmasına neden olarak önceki Spider-Man sürekliliklerinden gelen kötü adamları MCU’ya saçar. Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın önceki Spider-Man filmlerindeki ağ avcısı rollerini yeniden üstleneceklerine dair söylentiler henüz doğrulanmasa da film, Green Goblin’in geri döneceğine dair ipuçları verdi ve Jamie Foxx’un da aynı şekilde geri döneceği resmen doğrulandı. Doc Ock olarak Alfred Molina ile birlikte Electro.

Spider-Man: No Way, End Game gibi olacak

Spider-Man: No Way Home ayrıca Betty Brant (Angourie Rice), Ned Leeds (Jacob Batalon), Flash Thompson (Tony Revolori), Mr. Harrington (Martin Starr), Mr. Dell (JB Smoove) karakterlerinin geri dönüşünü de içerecek. ve Koç Wilson (Hannibal Buress). Peter Parker’ın lisesinde ve çevresinde dünyayı dolduracak olsalar da, Marvel’den daha da fazla karakterin mücadeleye katılmasıyla ilgili söylentiler var. Son zamanlarda, Venom: Let There Be Carnage’ın son jeneriği, hayranların Tom Hardy’nin Venom’unun da belli bir kapasitede görünebileceğine dair spekülasyonlara yol açtı, Hardy’nin sosyal medyada crossover fan sanatını paylaşması ve daha sonra onu kaldırması söylentileri körükledi. İleti.

Spider-Man: No Way Home’un ne kadar dolu olduğu göz önüne alındığında, Avengers: Endgame ile karşılaştırmalar oldukça uygun. Tom Holland’ın Spider-Man üçlemesindeki karakter yığınını MCU ile daha da harmanlamak tek başına büyük bir başarıdır. Önceki Sam Raimi Spider-Man üçlemesinden ve Marc Webb’in Amazing Spider-Man’inden ve devam filminden karakterler eklemek, farklı filmlerden düzinelerce karakterin üst üste gelmesine olanak tanıyor; Endgame’in bir bütün olarak MCU ile yaptığı tam olarak bu.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...