PlayStation Plus Abonelerine Özel Ücretsiz PS4 ve PS5 Oyunları

PlayStation Plus aboneleri için bu ay gelecek olan ücretsiz PS4 ve PS5 oyunları belli oldu. Hangi oyunlar ekim ayında ücretsiz olarak sunulacak?

PlayStation Plus aboneleri için bir sonraki ücretsiz oyun üçlüsü geliyor. 5 Ekim’den itibaren aboneler yeni oyunları ücretsiz olarak alabilecekler. Peki bu oyunlar hangileri?

PlayStation Plus abonelerine özel Ekim ayında ücretsiz olacak PS4 ve PS5 oyunları

Ekim ayında Playstation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak oyunlar belli oldu: Mortal Kombat X, Hell Let Loose ve PGA Tour 2K21. PlayStation Plus aboneleri bu oyunları 4 Ekim ile 1 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak indirebilir.

Mortal Kombat X (PS4)

Mortal Kombat X, serideki en yeni oyun değil ama en iyilerinden biri. Mortal Kombat X, eleştirmenlerin hikayesini, karakter tasarımlarını ve derin oynanışını övdüğü, yaygın bir övgüyle 2015 yılında piyasaya sürüldü. Birçok kişi tarafından sevilen bu dövüş oyunu, PlayStation Plus Collection’daki PS5 sahipleri için hali hazırda ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak oyun, PS4 için 144 TL‘lik bir fiyat etiketiyle sunuluyordu. Playstation Plus abonesiyseniz belirtilen tarihler arasında bu oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Hell Let Loose (PS5)

Hell Let Loose‘u daha önce hiç duymadıysanız, bunun nedeni yepyeni bir oyun olmasıdır – en azından PlayStation 5’te. Başlangıçta Kickstarter aracılığıyla finanse edilen ve daha sonra 2019’da PC’de piyasaya sürülen bu battle royale oyunu, 5 Ekim’de PS5 ve Xbox Series X|S için de çıkış yapacak. Bu, sizi 50’ye 50 takım savaşlarında karşı karşıya getiren bir 2. Dünya Savaşı konulu bir oyun. Oyunda ya Almanlarla Amerikalıları karşı karşıya getiren batı cephesi ya da Almanların Sovyetlere karşı savaştığı Doğu cephesinde yer alıyorsunuz.

PGA Tour 2K21 (PS4)

PGA Tour 2K21, en yeni golf simülatörü olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. 2K tarafından geliştirilen PGA Tour 2K21, PlayStation Store üzerinde 374 TL‘ye satılıyor. Ancak bu aya özel bu golf oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Ekim ayında ücretsiz sunulacak olan bu oyunlar dışında PS4 ve PS5 kullanıcısıysanız, hali hazırda ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlardan bazıları şu şekilde:

  • Rocket League | PS4
  • Fortnite (PS5)
  • eFootball PES 2021 LITE | PS4
  • Fallout Shelter | PS4
  • Apex Legends™ | PS4
  • eFootball™ 2022 | PS5
  • Rogue Company | PS5

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...

Elektrikli Mercedes G-Class Hakkında Tüm Bilinenler

Tamamen elektrikli bir Mercedes-Benz G-Class veya G-Wagen'i çevreleyen dedikodu, 2018'de Detroit Otomobil Fuarı'nda başladı. Orada, o zamanlar Daimler AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Diether...