Lucifer 5. sezon 2. kısım bölümleriyle geri dönüyor

Lucifer, dört gözle beklenen yeni bölümleri ile geri dönüyor. Verilen bilgilere göre dizinin 5. sezon 2. kısım yayın tarihleri belli olmuş oldu. İşte dizinin yayın tarihi!

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri haline gelen Lucifer, 5. sezonda oldukça farklı bir hikayeyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Özellikle dizi Netflix tarafından satın alındığından beri fantastik öğelere yer veriliyordu. Lucifer’ın çekimlerine COVID-19 pandemisi nedeniyle ara verildiği bildirilmişti.

Lucifer 28 Mayıs 2021’de geri dönüyor

Pandeminin başlamasıyla dizinin yeni bölümlerinin yetişip yetişmeyeceği merak konusu idi. Dizinin çekimleri pandemiye rağmen devam edip etmediği ise bilinmiyordu. Netflix, akıllardaki bu soru işaretini yaptığı paylaşımla ortadan kaldırmış oldu. Lucifer 5. Sezon 2. Kısım 28 Mayıs 2021 tarihi itibariyle geliyor. Türkiye’de bugün gece yarısı yeni kısmın fragmanının paylaşılması bekleniyor. Dizinin kaderinin de bu sezona bağlı olduğu düşünüldüğünde, Lucifer için 6. sezon final sezonu olabilir.

Dizinin yayınlanan son bölümleri kafa karışıklığına da sebep olmuştu. Tanrı, son bölümde diziye dahil olmuştu. Lucifer’ın “Sen berbat bir babasın” demesiyle beraber, daha sonra neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Dizinin afişinde günah ve günahkar yazması da sezonun gidişatı açısından birkaç ipucu verebilir. Lucifer severler için oldukça keyifli bir sezon devamı olacağını tahmin ediyoruz. Dizinin yayınlanmasına az bir süre kaldığını hesaba katınca, dizinin sıkı takipçilerinin sabırsızlıkla beklediğini düşünüyoruz.

Lucifer dizisinin konusu

Lucifer, Tom Kapinos tarafından yaratılan, mutsuz ve sıkılan Cehennem Efendisi Lucifer’in insan dünyasına bir sıçrama yapmak için tahtını boş bırakmaya karar verdiği olayları takip eden bir dizidir. Şeytan, ruh işkence eden iblis ve en iyi arkadaşı Mazikeen ile birlikte düşmüş melekler şehri Los Angeles’a yerleşir.

Özel bir gece kulübü olan Lux’ı işleten büyüleyici ve karizmatik bir milyarder olan Lucifer Morningstar rolünü üstleniyor. Yeni hayatı, acımasızlar tüketilene kadar inanılmaz partiler, dizginsiz lüks ve miktar olarak kadınlar arasında tam hızda ilerliyor. Lux’ın hemen dışında bir kızın öldürülmesi. Suç, Los Angeles Polis Departmanı dedektifi Chloe Decker’ın Yeraltı Dünyasının Kralı ile tanışmasına ve en derin ve en gizli arzuları çalma yeteneğinden etkilenmesine neden oluyor. vakayı araştırmak için ondan yardım isteme noktasına kadar.

Kahraman, bir danışman olarak kendisini Los Angeles Cinayetlerinin bir parçası olarak bulur ve doğuştan gelen bir adalet duygusu, dünyanın adaletsizliklerini iyileştirmek için neredeyse marazi bir ihtiyaç ve belirli bir çekim gibi, tamamen bilinmeyen olağanüstü hisler yaşar.

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...

Overwatch 2 Beta 28 Haziranda PC ve Konsollarda Çıkıyor

Overwatch 2'nin sonraki betası 28 Haziran'da başlıyor. Bu beta, PC, Xbox ve PlayStation'dan erişilebilir olacak. Bir süre once Blizzard, Overwatch 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun...