Rockstar Games Müjdeyi Verdi: GTA The Trilogy Duyuruldu

Uzun süredir çeşitli söylentileri bulunan ve duyan birçok kişiyi heyecanlandıran GTA Trilogy için sevindiren bir haber geldi!

GTA Trilogy geliyor

Rockstar Games‘in efsanevi oyunları Grand Theft Auto: IIIGrand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas‘ın yenilenmiş versiyonlarının geleceğine dair birçok söylentinin ardından şirket, paylaştığı video ile bunun gerçekleşeceğini doğruladı. İşte şirket tarafından paylaşılan o video:

Yeni seri ile ilgili paylaşılan videoda herhangi bir bilgi bulunamasa da, daha fazla detay önümüzdeki haftalarda gün yüzüne çıkacak. 2022 yılında çıkış yapacağı söylenen seri için çok fazla zaman kalmadı ancak birçok oyuncu hala dört gözle GTA 6 için beklemeye devam ediyor.

“Definitive Edition” olarak isimlendirilen yeni oyunlar büyük oranda aynı içerikle birlikte oyuncuların karşısına çıkacak. Ancak oyunlarda grafiksel olarak birkaç farklılık, yeni teknolojilerle uyumlu bir oynanış da bizleri bekliyor olabilir.

Bu yeni derleme, Grand Theft Auto III’ün bu ay içinde çıkacak olan 20. yıl dönümü için tam zamanında duyuruluyor.

Yenilenen üç oyun da PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında da oynanabilir olacak. 2022 yılının ilk yarısında ise Android ve iOS için de çıkış yapacağı verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Yeniden düzenlenen oyunların grafikleri, ne zaman çıkış yapacağı ve daha birçok sorunun cevabına ise 2022’de ulaşacağız.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Apple Sanal Gerçekliği Yakında Geliyor!

Saygın Apple analisti Ming-Chi Kuo'ya göre, Apple'ın artırılmış ve sanal gerçeklik deneyimlerinin bir kombinasyonunu sunacağı bildirilen uzun süredir konuşulan karma gerçeklik kulaklığı, Ocak 2023'te...

Safari Arka Planı Nasıl Silinir? Safari’yi Temizlemek Neden Önemli?

Apple kullanıcısıysanız, internette Safari aracılığıyla gezinme olasılığınız yüksektir. Apple, Safari'nin Mac için en hızlı ve en kolay web tarayıcısı olduğunu ve çevrimiçi olmanın en...

Antarktika’da Drone Kullanmak Yasak! Peki Neden?

Drone teknolojisi geliştikçe ve drone fotoğrafçılığı hobisi çoğaldıkça, bu alanda çalışmalar ve çekimler görmeye alışmıştık. Fakat maalesef yakın zamanda Antarktika'dan bir drone görseli görmeyi...