Avalanche (AVAX) Coin Yükselir mi? AVAX Nedir? Analiz ve İnceleme

Kripto para piyasasının en büyük kripto paralarından bir tanesi olan Avax, LUNA düşüşüyle beraber zor zamanlardan geçti. Güncel durumda düşüş hala sürmekte gibi duruyor ve kripto para sektöründe zorlu günler yaşanıyor. Peki tüm bu karışıklığın arasında Avax fiyatında neler olacak? Avalanche (AVAX) Coin Yükselir mi?

Avalanche (AVAX) Coin Yükselir mi?

23 dolar fiyatı ile işlem gören Avalanche, (65$ – 100$) düşüş eğiliminin ardından, fiyat 2. kez 25$ desteğine ulaştı ve yüksek hacim ile birlikte bu desteği daha güçlü hale getiren bir şekilde duruyor gibi görünüyor. Ava Labs, 5,25 milyar dolarlık bir değerleme ile yeni bir finansman turunda 350 milyon dolar artırıyor.

AVAX’ın düşüş trendi, fiyatın 23 dolardan sağlam destek bulması ile yavaşlamış görünüyor. Bu yazının yazıldığı sırada, kripto para birimi düşmek istemiyor ve boğalar düşüş momentumunu tersine çevirmek istiyorlarsa kilit direnci 23 dolardan kırmak zorunda kalacaklar.

Bu pencereden bakıldığında AVAX’ın 35 dolara kadar yükselmesi için tek sıkıntı Bitcoin’in yatay bir seyirde ilerlemesi olarak görülüyor. Fakat analistlerin bakış açısına göre BTC bu noktada kritik önem sahibi. Sonuç olarak Bitcoin halen %45 dominansa sahip.

AVAX Nedir?

Avalanche, kesinlik süresi ile ölçülen blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformudur. AVAX inanılmaz derecede hızlı, düşük maliyetli ve çevre dostu olarak yorumlanıyor. Akıllı sözleşme özellikli herhangi bir uygulama, Avalanche’da devreye girerek rekabetini geride bırakabilir.

Avalanche, 21 Eylül 2020’de ana ağda başlatıldı. O zamandan beri, platform 450’den fazla bireysel projeyi, 118 milyon ABD Doları’nın üzerinde AVAX’in yakılmasını (arzın azaltılması), 1.350’den fazla bireysel blok üreten doğrulayıcıyı ve yaklaşık 1.5 milyondan fazla topluluk üyesini güvence altına alacak şekilde büyüdü.

UYARI: Weblejyon web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bir satın alma teklifi veya başka bir işlem yapmaya davet teşkil etmez, ayrıca herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Cybertruck Aracına İlham Kaynağı Olan James Bond Arabası

Amerika merkezli elektrikli otomotiv devi Tesla'nın CEO'su Elon Musk, herkesin tasarımından etkilendiği aracı olan Cybertruck'ı 2023 yılında piyasaya sürülmeyi planladığını açıklamıştı. Cybertruck'ın tasarımındaki ilham...

F1 Manager 2022: Şu Ana Kadar Bildiğimiz Her Şey

Eğer son birkaç yılını takımın pitstop taktikleri hakkında atıp tutarak geçirmiş bir Ferarri hayranıysanız ya da içinizde bir yerlerde Aston Martin'i zafere taşıyacak adamın...

ABD Neden TikTok’un Kaldırılmasını İstiyor? FCC Komisyonu Açıkladı!

ABD FCC komisyon üyesi Brendan Carr, Google ve Apple'ı TikTok'u ilgili uygulama havuzlarından, App Store'dan ve Play Store'dan çıkarmaya çağırdı. Carr, Çinli ByteDance'in sahip...