Volkswagen Polo 2022 Fiyat Listesi

Volkswagen Polo, ülkemizde ve Avrupa’da oldukça fazla tercih edilen bir model olmayı sürdürüyor. Segmentindeki rekabet kızışmaya devam etse de, Polo satış ve kalite konusunda liderliğe oynamaya devam ediyor. Fakat son gelen zamların ardından fiyat listelerinde tekrardan değişiklik yaşandı. 0 km Volkswagen Polo 2022 fiyatları ne kadar? Bu yazımızda tüm modellerin ve tüm donanımların fiyatına yer verdik.

Volkswagen Polo 2022 Fiyat Listesi

Volkswagen Polo, 2022 yılındaki makyajlanmış kasası ile paketlerini daralttı diyebiliriz. Yeni düzen ile beraber Impression, Life ve Style şeklinde isimlendirilen üç farklı alternatif bulunuyor.

En baz donanım olan Impression’da 80 beygir güç üreten 1.0 bir motor bulunuyor ve manuel şanzıman ile geliyor. 364 bin Türk Lirası gibi ciddi bir fiyatla başlayan bu paket, Volkswagen Polo 2022 için başlangıç fiyatı olarak karşımıza çıkıyor. Life pakete geçildiğinde ise otomatik DSG şanzıman ve manuel olmak üzere iki seçenek bizi karşılıyor. İki modelde de 95 beygir güç üreten 1.0 TSI bir motor bulunuyor. Life paketin otomatik alternatifi, otomatik Polo isteyenler için başlangıç paketi vazifesi görüyor. Opsiyonel donanım olmadan otomatik Polo’nun başlangıç fiyatı ise 438 bin Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

En dolu paket olan Style ise – Life paket gibi – 1.0 TSI 95 beygir motor ile geliyor. Manuel versiyonu bulunmuyor ve 509 bin Lira gibi bir fiyat etiketiyle alıcı karşısına çıkıyor. Opsiyonel seçenekler ile beraber 550 bin Liraya kadar çıkabilen Polo

Polo 1.0 80 beygir ManuelImpression364.100 ₺
Polo 1.0 TSI 95 beygir ManuelLife379.500 ₺
Polo 1.0 TSI 95 beygir DSGLife438.000 ₺
Polo 1.0 TSI 95 beygir DSGStyle509.300 ₺
Opsiyonel Olarak Alınabilecek DonanımlarFiyat
Metalik Renk4.290 ₺
Panoramik Açılır Cam Tavan12.520 ₺

Dövizde yaşanan son yükselişlerin ardından ve mevcut vergi durumu ile beraber fiyatların buraya çıkması kaçınılmaz oldu. Sizler bu fiyatlara Volkswagen Polo 2022 tercih eder misiniz?

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...