You 4. Sezon Detayları | You Yeni Sezon

You 4. Sezon

Netflix’in en popüler dizilerinden bir tanesi olan You, pek çok izleyicinin beğenisini kazanmıştı. İlk sezondaki çizgi dışı konusu ve beklenmeyen olaylar silsilesi ile ciddi dikkat çeken yapım geçtiğimiz aylarda 3. sezon finalini vermişti. You 4. sezon detayları neler?

You 4. Sezon Detayları | Ne Zaman Çıkacak?

You 4. sezon 10 Şubat 2023’te yayına alınacak. Popüler dizinin yeni sezonu için bir fragman da yayınlandı. Ana karakterimiz Joe Goldberg, bu sezonda geçmişe nazaran çok daha zor durumlarda kalacak gibi duruyor. Netflix’in iptal olan pek çok yapımı söz konusu, bu çerçevede You fanları bir miktar da olsa gerilmiş veya endişelenmiş olabilir. Yeni sezon fragmanı ile beraber dizinin sevenlerinin bu endişesinin kaybolduğunu ön görmek mümkün.

You 4. Sezon Konusu

Penn Badgley, Joe Goldberg olarak başrolde geri dönüyor, artı olarak Tati Gabrielle yeni rolü ile geliyor. Marienne Bellamy ve Lukas Gage, Charlotte Ritchie, Tilly Keeper, Amy-Leigh Hickman ve Ed Speleers geliyor.

Yapım bu sefer bizi çok başka bir noktaya taşıyacak gibi duruyor. Ana karakter Joe Goldberg, başka bir şehirde başka bir kimlikle daha farklı bir olay örgüsü içine girecek.

Joe ayağa kalkıp Madre Linda’daki son hayatını terk ettikten sonra, 4. Sezon için kadroya katılan bir dizi yeni karakter var. Badgley elbette Joe Goldberg olarak geri dönecek ve Tati Gabrielle’i geri göreceğimiz doğrulandı. Marienne Bellamy olarak.

You 4. Sezon Kadrosu

Yeni oyuncular arasında, Joe’nun başından beri onu sevmemesine rağmen en yeni takıntısı olacak Kate rolünde Charlotte Ritchie (Ghosts) yer alıyor. Ayrıca onun karanlık sırlarını da biliyor olabilir. Lukas Gage (Euphoria, The White Lotus) zengin çocuğu ve kumarbaz, partici ve Joe’nun düşmanı olduğu söylenen eski arkadaşı Adam’ı oynayacak. Kadroya katılan diğer oyuncular arasında Charlotte’un BFF’si Lady Phoebe rolünde Tilly Keeper (Eastenders), edebiyat öğrencisi Nadia rolünde Amy Leigh Hickman ve eksantrik bir yazar ve politikacı olan Rhys rolünde Ed Speleers (Outlander) yer alıyor.

Diğer yeni oyuncular arasında Niccy Lin, Aidan Cheng, Stephen Hagan, Ben Wiggins, Eve Austin, Ozioma Whenu, Dario Coates, Sean Pertwee, Brad Alexander, Alison Pargeter ve Adam James yer alıyor.

You 4. sezon detayları şimdilik bu kadar.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...