Xbox tarafından büyük hamleler: Yeni oyunlar ve buzdolabı!

Microsoft, Xbox ve PC üzerinden abonelik hizmetinde sunulan 11 yeni oyunla bugün Xbox Game Pass’e katılacak bir dizi oyun duyurdu. Yeni Game Pass oyunları, Microsoft ve Bethesda’nın Pazar günü düzenlediği ortak E3 konferansı sırasında duyuruldu. Aslan payı, bu yılın başlarında Microsoft tarafından satın alındığından bu yana hizmete eklenen 20 Bethesda unvanına ek olarak hizmete 10 oyun daha ekleyen Bethesda’dan geliyor. Bu oyunlardan altısına Xbox, PC ve xCloud üzerinden de erişilebilecek. PC oyuncuları bugünden itibaren Fallout: New Vegas’a da erişebilecek. Ayrıca bugün kullanıma sunulan Game Pass’e Yakuza: Like A Dragon da eklendi. Yakuza serisinin tamamı da hizmette zaten mevcut. İşte yeni duyurulan Game Pass oyunlarının tam listesi:

Arx Fatalis (PC) Fallout (PC) Fallout 2 (PC) Fallout: Tactics (PC) Fallout 3 (konsol, PC, Bulut) Fallout: New Vegas (PC) Dishonored: Death of the Outsider (konsol, PC, Bulut) The Evil Within 2 (konsol, PC, Bulut) Wolfenstein II: The New Colossus (konsol, PC, Bulut) RAGE (konsol, PC, Bulut) Doom (2016) (konsol, Bulut) Yakuza: Bir Ejderha Gibi (konsol, PC, Bulut)

Xbox

Xbox, buzdolabını neredeyse tamamladı!

Microsoft, E3 2021 vitrinini oldukça havalı bir duyuruyla tamamladı: Şirketin bir Twitter anketinde Skittles’ı mağlup ettikten sonra yapmayı vaat ettiği Xbox Serisi X şeklindeki mini buzdolabı, 2021 tatilinde piyasaya sürülecek. Microsoft, yaklaşan Xbox Mini’nin Fridge (resmi adı), Series X konsolu için şirketin önemli pazarlama noktalarından birinde bariz bir oyun olan “dünyanın en güçlü mini buzdolabı”dır. Ancak Microsoft, bir fragmanda buzdolabının “Xbox Velocity Soğutma Mimarisi”ni (Series X’in “Hız Mimarisi”ndeki bir kelime oyunu) öne çıkararak şakayı daha da ileri götürdü. Xbox Series X 2019’da ilk kez duyurulduğunda, insanlar kutu şeklindeki şeklini anında hatırladılar ve bir buzdolabına benzettiler – Microsoft’un sonunda sosyal medyada kendine yaslandığı bir şaka haline geldi. Ve yakında çıkacak olan Mini Buzdolabı, aslında Xbox Series X şeklinde ilk buzdolabı değil. Şirket, Kasım ayında gerçek, tam boyutlu, X Serisi bir buzdolabı yapmıştı.

Forza Horizon 5 için ilk trailer yayınlandı

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...