Game Pass kütüphanesi genişliyor! İşte yeni oyunlar

Gamescom resmi olarak Çarşamba gününe kadar başlamadı, ancak Xbox, Xbox Game Pass’e gelen tüm yeni oyunların duyurusu ile şenliklere önde başladı.

Xbox, abonelik platformuna ciddi şekilde odaklandı. E3 2021’de Microsoft, Game Pass’in ilk gününde kullanıma sunulacak olan tüm Microsoft Studios sürümleri de dahil olmak üzere bir sürü yeni oyun duyurdu.

İşte Game Pass’e gelen bugünkü oyunlar:

Age of Empires IV (PC)

Into The Pit  (PC / Konsol)

Crusader Kings III (PC / Konsol)

Psychonauts 2 2 (PC / Konsol)

Gunk (PC / Konsol)Archvale

Next Space Rebels

Midnight Fight Express

Dodgeball Academia

Bushiden

Flynn: Son of Crimson

Unpacking

Signalis

Unsighted

Chinatown Detective Agency

PC, konsol ve bulut oyunlarında Game Pass’e yeni bir Humble Games ürünü de geliyor.

Game Pass, oyun satın alma devrini kapatabilir!

Game Pass’e yepyeni oyunların yanı sıra güncellemeler ve DLC de geliyor. Aboneler State of Decay 2: Homecoming, Borderlands 3 temalı Making Mayhem Sea of Thieves güncellemesini ve Wasteland 3’ün Cult of the Holy Detonation’ı sabırsızlıkla bekleyebilirler. Xbox, Game Pass tarafını daha da güçlendirerek ilerleyen yıllarda Sony gibi yapımcıların market payını ciddi oranda düşürebilir.

Game Pass

Ağustos, Game Pass için şimdiden harika bir ay olarak görünüyor. 2020’nin Supergiant oyunlarından olağanüstü haydut benzeri Hades, 13 Ağustos’ta Game Pass’te piyasaya sürüldü ve Switch çıkışından bir yıl sonra ve PC’de yayınlandıktan neredeyse iki yıl sonra ikinci bir rönesansın tadını çıkarıyor. Modern FPS’nin büyük dedesi Quake, Game Pass’te de bu ay piyasaya sürüldü, gelişmiş grafikler ve yeni nesil güncellemeler yakında geliyor.

Microsoft, bu yılki E3 yinelemesinde iyi bir performans sergiledi ve şirket, Gamescom 2021’de yaklaşmakta olan oyun listesini göstermek için geri döndü. Forza ve Flight Simulator gibi olağan beklentiler ve cloud gibi birkaç sürpriz vardı. Halo ve Infinite gibi merakla beklenen oyunlardan ise hiç bahsedilmedi. Bunun yanında şirket, Game Pass abonelik hizmetine büyük bir odaklanmaya devam ediyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!


Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Fiat Egea Sedan 2022 Fiyat Listesi

Türkiye'de otomobil fiyatları bir hayli yükselmiş durumda. 300.000 Türk Lirası altında sıfır otomobil kalmayan günümüzde birincil tercih genellikle Fiat Egea'dan yana oluyor. Geniş iç...
00:05:01

Eyfel Kulesini Satan Adam: Kont Victor Lustig Kimdir?

Dolandırıcılık teknolojinin de gelişmesiyle giderek arttı ve insanları dolandırmak artık çok daha kolay hale geldi. Öyle ki teknolojiden anlamayan insanlar dolandırıcı insanların bir...

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...