Xbox Game Pass İle Gelecek Oyunlar: Forza Horizon 5 ve Daha Fazlası

Kasım ayı, Xbox Game Pass aboneleri için büyük bir ay olacak ve ilk gün hizmete birkaç yüksek profilli oyun gelecek. Forza Horizon 5 ve Football Manager 2022, 9 Kasım’da Xbox Game Pass kataloğuna katılacak ve onları 11 Kasım’da GTA: San Andreas‘ın remastered versiyonu izleyecek.

İlk oyun dalgası, PC’deki Minecraft: Java ve Bedrock Editions‘ın yanı sıra yeni Xbox bulmaca oyunu Unpacking ile başlayarak, bu hafta en kısa sürede Xbox Game Pass’i vuracak. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen, eleştirmenlerce beğenilen co-op oyunu It Takes Two, Xbox Game Pass Ultimate aboneleri için EA Play Kataloğu’na da katılacak.

Kasım ayında çıkacak yeni Xbox Game Pass oyunlarının tam listesini aşağıda bulabilirsiniz:

Xbox Game Pass Kasım Ayı Oyunları

  • Minecraft: Java ve Bedrock Sürümleri (PC) – 2 Kasım
  • Unpacking (Bulut, Konsol ve PC) ID@Xbox – 2 Kasım
  • It Takes Two (Bulut, Konsol, PC) EA Play – 4 Kasım
  • Kill It with Fire (Bulut, Konsol ve PC) ID@Xbox – 4 Kasım
  • Football Manager 2022 (PC) – 9 Kasım
  • Football Manager 2022: Xbox Edition (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Kasım
  • Forza Horizon 5 (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Kasım
  • Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (Konsol) – 11 Kasım
  • One Step from Eden (Konsol ve PC) ID@Xbox – 11 Kasım

Çok yakında Xbox Game Studios’un en büyük 2021 sürümlerinden biri olan Forza Horizon 5’te paylaşacak daha çok şeyimiz olacak. Bu arada, açık dünya yarış oyununun Xbox ve PC’de önceden yüklenmeye hazır olduğunu ve Xbox Game Pass’e sahip üyelerin oyuna erken erişim elde etmek için 499 TL‘lik Forza Horizon 5 Premium Eklenti Paketini satın alabileceğini unutmayın. 5 Kasım’da oyunun Premium Sürümü ile birlikte verilen tüm ekstra içerikler yer alacak.

Bunun yanı sıra merakla beklenen GTA: San Andreas Remastered oyunu da merakla beklenenler arasında yerini aldı. Dört gözle beklenen yapım, 11 Kasım’da Xbox Game Pass’e sahip oyunculara sunulacak.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Fiat Egea Sedan 2022 Fiyat Listesi

Türkiye'de otomobil fiyatları bir hayli yükselmiş durumda. 300.000 Türk Lirası altında sıfır otomobil kalmayan günümüzde birincil tercih genellikle Fiat Egea'dan yana oluyor. Geniş iç...
00:05:01

Eyfel Kulesini Satan Adam: Kont Victor Lustig Kimdir?

Dolandırıcılık teknolojinin de gelişmesiyle giderek arttı ve insanları dolandırmak artık çok daha kolay hale geldi. Öyle ki teknolojiden anlamayan insanlar dolandırıcı insanların bir...

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...