Xbox Game Pass İle Gelecek Oyunlar: Forza Horizon 5 ve Daha Fazlası

Kasım ayı, Xbox Game Pass aboneleri için büyük bir ay olacak ve ilk gün hizmete birkaç yüksek profilli oyun gelecek. Forza Horizon 5 ve Football Manager 2022, 9 Kasım’da Xbox Game Pass kataloğuna katılacak ve onları 11 Kasım’da GTA: San Andreas‘ın remastered versiyonu izleyecek.

İlk oyun dalgası, PC’deki Minecraft: Java ve Bedrock Editions‘ın yanı sıra yeni Xbox bulmaca oyunu Unpacking ile başlayarak, bu hafta en kısa sürede Xbox Game Pass’i vuracak. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen, eleştirmenlerce beğenilen co-op oyunu It Takes Two, Xbox Game Pass Ultimate aboneleri için EA Play Kataloğu’na da katılacak.

Kasım ayında çıkacak yeni Xbox Game Pass oyunlarının tam listesini aşağıda bulabilirsiniz:

Xbox Game Pass Kasım Ayı Oyunları

  • Minecraft: Java ve Bedrock Sürümleri (PC) – 2 Kasım
  • Unpacking (Bulut, Konsol ve PC) [email protected] – 2 Kasım
  • It Takes Two (Bulut, Konsol, PC) EA Play – 4 Kasım
  • Kill It with Fire (Bulut, Konsol ve PC) [email protected] – 4 Kasım
  • Football Manager 2022 (PC) – 9 Kasım
  • Football Manager 2022: Xbox Edition (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Kasım
  • Forza Horizon 5 (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Kasım
  • Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (Konsol) – 11 Kasım
  • One Step from Eden (Konsol ve PC) [email protected] – 11 Kasım

Çok yakında Xbox Game Studios’un en büyük 2021 sürümlerinden biri olan Forza Horizon 5’te paylaşacak daha çok şeyimiz olacak. Bu arada, açık dünya yarış oyununun Xbox ve PC’de önceden yüklenmeye hazır olduğunu ve Xbox Game Pass’e sahip üyelerin oyuna erken erişim elde etmek için 499 TL‘lik Forza Horizon 5 Premium Eklenti Paketini satın alabileceğini unutmayın. 5 Kasım’da oyunun Premium Sürümü ile birlikte verilen tüm ekstra içerikler yer alacak.

Bunun yanı sıra merakla beklenen GTA: San Andreas Remastered oyunu da merakla beklenenler arasında yerini aldı. Dört gözle beklenen yapım, 11 Kasım’da Xbox Game Pass’e sahip oyunculara sunulacak.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...

Overwatch 2 Beta 28 Haziranda PC ve Konsollarda Çıkıyor

Overwatch 2'nin sonraki betası 28 Haziran'da başlıyor. Bu beta, PC, Xbox ve PlayStation'dan erişilebilir olacak. Bir süre once Blizzard, Overwatch 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun...