Xbox Game Pass Ağustos 2022 En İyi Oyunlar

Xbox Game Pass aylık verdiği oyunlar ile kullanıcıları tarafından baya bir sevilir konuma geldi. Playstation ve Sony kanadıyla rekabet etmek adına muazzam bir yol olan Game Pass üyelikleri, kısıtlı bütçe ile çeşitli oyunları oynamanıza olanak sağlıyor. Peki Xbox Game Pass Ağustos 2022 en iyi oyunlar neler? Gelin bakalım!

Xbox Game Pass’teki En İyi Oyunlar

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon, RPG türünde oyunlar oynamayı seven kesim için oldukça kaliteli bir yapım diyebiliriz. Fakat ufak bir fark var ki bu oyun JRPG türünde ve Japon kültürü ile iç içe geçmiş durumda. Kimi oyunculara göre bu durum bir artıyken kimilerine göre bir eksi olabiliyor, yine de oyna bir göz atmanız sizin yararınıza olacaktır.

Forza Horizon 5

Microsoft tarafının yıllar içinde geliştirdiği en iyi serilerden bir tanesi şüphesiz Forza Horizon’dır. Araba ve oyun severleri tek bir çizgide buluşturan oyun serisi her oyunuyla bir adım daha öteye gidiyor. Gerçekçi oynanış mekanikleri, geniş araç yelpazesi ve açık dünyasının büyüklüğü ile Forza Horizon 5, Game Pass’in göz bebeklerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Hitman Trilogy

Hitman serisi 2000’li yılların başından bu yana oyun kültürünün ayrılmaz bir parçası haline geldi. Gizlilik ve akıl yürütme gibi konuları merkezine alan oyun serisi aksiyon severlerin hoşuna gidecek tarzda değil. Her görevin bir yapısı ve adım adım takip edilmesi gereken şartları var. Fakat aynı zamanda görevler birkaç farklı yol ile de yapılabiliyor.

Mass Effect: Legendary Edition

Xbox’ın Electronic Arts ile Game Pass’e EA Play başlıklarını dahil etmek için kurduğu ekibin bir parçası olan Mass Effect: Legendary Edition, nesli tanımlayan RPG’lerin başka bir örneğidir ve bu kez Komutan Shepard’ın insanlığı ve dünyayı savunurken bir uzay operası destanları üçlemesini takip eder.

Minecraft

Xbox Game Pass’in belki de en klasik oyunlarından bir tanesi olan Minecraft dünya üzerinde en çok satan oyunlar listesinde yer alıyor. O yüzden oyun hakkında hemen hemen her şeye hakim olduğunuzu düşünüyoruz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Starlink Hacklendi: SpaceX’ten Cevap Gecikmedi

SpaceX'in dünya çapındaki internet hizmeti Starlink'i hacklemek için gereken her şeyin 25 dolarlık bir modchip olacağını kim düşünebilirdi? Belçika'dan bir güvenlik araştırmacısı olan Lennert...

Akıllı Telefon ile En İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Günümüzde akıllı telefonlarımız ile mükemmel bir fotoğraf çekmek eskiye nazaran çok daha kolay. Artık güzel fotoğraflar yakalamak için mükemmel fotoğraf makinelerine olan ihtiyacımız ortadan...

Breaking Bad Dizisinin En İyi 5 Bölümü

Diziler veya filmler hakkında konuşurken kesin yargılara varmak hemen hemen hiç mümkün olmaz. Herkesin görüşü subjektif olacağı için bu durum oldukça doğaldır. Fakat dizi...