Westworld 4. Sezona İlk Bakış!

2016 yılında yayın hayatına başlayan Westworld yaklaşık 6 yıldır hedonizm ve cinayetin ekstra taraflarını barındıran yapısıyla izleyicinin karşısına çıkıyor. 4. sezonundan ilk fragman yayınlanan dizide pek çok yeni olay yaşanacak ve izleyiciyi şoke edecek gibi duruyor. 4. sezon nasıl olacak ve bilmeyenler için Westworld nedir gelin daha yakından bakalım.

Westworld Nedir? Nasıl Bir Evrende Geçiyor?

Jonathan Nolan, makine ve robotlaşma üzerine ciddi bir yazar ve yapımcı olarak biliniyor, Bu yapımların son halkası ise Westworld olarak karşımıza çıkıyor. Bilim kurgu ögeleri ile donatılmış olan dizide bir insandan farksız robotlar – daha doğrusu yapay zekalar mevcut – ve dizi bu karakterlerin çevresinde dönüyor.

HBO’nun her zaman hedonizm ve cinayetin ekstra taraflarını barındıran bulmaca dolu robot şovu olarak anılan dizi; dördüncü sezonu için planlanan ilk çıkışından önce bir teaser fragmanı kazdığı için geri dönmeye yakın.

HBO medya ilişkileri direktörü Chris Godefroy, bunun adanmış hayranlar için kurulmuş bir Paskalya Yumurtası olduğunu doğruladı ve önceki sezonlardan önce gördüğümüz gibi, devamı gelecek. İnsan olmadıklarından habersiz olan “android” veya robotlar bu sezonda neler yapacak? Görmek için aşağıdaki linkten fragmanı izleyebilirsiniz:

Yeni Sezon Ne Zaman Yayına Girecek?

HBO Max’in çıkışından yaklaşık iki ay önce ABD’de 15 Mart 2020’de erken koronavirüs pandemisi kilitlenmelerinin merkezinde başlayan üçüncü sezon, ilk ikisinin etkisine pek sahip değildi. Fakat dördündü sezon 26 Haziran’da yayımlanacak ve izleyicinin ne tür bir tepki ile karşıya belirsiz durumda. Uzun süren bir aradan sonra ekranlara döneceği için pek çok kişi de dizinin tam olarak nerede kaldığını ve konusunu hatırlamakta zorluk çekiyor. Fragman da bu konuda pek yardımcı olmak desek yanlış olmaz sanırım. Yine de sabırsızlanan fanlar için ilaç oldu diyebiliriz. Dolores ve Bernard’ın hikayesi hangi yönde ilerleyecek ve nasıl bir sezon izleyeceğiz göreceğiz. Sizler yeni sezondan neler bekliyorsunuz? Yorumlarda bizlerle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz, fikirleriniz bizler için değerli!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...