The Witcher 2. Sezonu Yayında: İlk Yorumlar Nasıl?

Fantastik dizi sevenler tarafından uzun süredir beklenen The Witcher dizisinin 2. sezonu Netflix Türkiye’de yayına alındı. Geçtiğimiz aylarda bir etkinlik ile daha fazla projesini duyuran proje, günden güne daha büyük bir hale geliyor.

Büyük Tudum etkinliğinde Netflix, The Witcher’ın üçüncü sezonunu yapacağını doğruladı. Başka hiçbir ayrıntı paylaşılmadı, bu yüzden henüz ne zaman bekleyebileceğimizi bilmiyoruz. Netflix ayrıca The Witcher serisini ikinci bir anime filmi ve şaşırtıcı bir şekilde çocuklar ve aileler için tasarlanmış bir dizi ile genişletmeye devam edeceğini söyledi.

The Witcher 2. Sezon için ilk yorumlar!

2. sezonu izlemeye başlayan kişilerden gelen ilk yorumlara göre popüler seri ilk sezonun üstüne koyarak ilerlemeyi başarabildi ve izleyicileri memnun etti.

Şovun ilk sezonu 2019’da başladı ve Netflix için büyük bir hit oldu ve şirket, dizinin en çok izlenen ilk sezonu olduğunu iddia etti. İkinci bir sezon kaçınılmazdı – ilk uygun fragmanı Temmuz ayında aldık – ancak Netflix aynı zamanda Geralt dünyasını büyük bir evren haline getiriyor. Buna iki ön bölüm dahil şekilde gerçekleştirecek: bir anime filmi ve Michelle Yeoh’un başrolde olduğu bir canlı aksiyon dizisi.

Bunlarla beraber diziye pek çok yeni karakter de eklendi. Bunlardan en önemlisi ve merak edileni Geralt’ın akıl hocası olan Vesemir’di. Yennefer karakterinin aksine Vesemir’in oyuncu seçimi pek çok kişi tarafından hoş karşılandı ve beğenildi. Oyuncunun ağırbaşlı tavırları ve tok konuşması özellikle oyundan gördüğümüz ve alıştığımız Vesemir’i oldukça andırıyor.

Kurt okulu Witcher’larının yerleşkesi olan Kaer Morhen’ı da bu sezon içinde görme fırsatı yakaladık. Geralt’ın sürpriz çocuğu olan Ciri ile kaleye gelmesi hikayenin dönüm noktalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular tarafından da oldukça sevilen yapı bazı fanlar tarafından 3D yazıcıda basılarak sanat olarak sergileniyor.

The Witcher’ın 2. Sezonunun 17 Aralık’ta yani bugün Netflix üzerinden yayında, sizler yeni sezon hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...