The Batman Vizyon Tarihi Yaklaşıyor

Yaklaşan The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, hayranlarına Michael Giacchino’nun müziğini duydukları için ne kadar heyecanlı olduğunu anlatmak için Twitter’a gitti. Devam eden COVID-19 pandemisi nedeniyle gecikmelerle karşılaşan film, nihayet yakında vizyona giriyor. Son zamanlarda birbirine bağlı bir evren inşa etmekten çok bağımsız projelere odaklanan DCEU’ya en son giriş olacak.

Filmin yakın zamanda 2021 DC FanDome etkinliğinde bir paneli vardı. İzleyiciler, filmin oyuncu kadrosuna ve ekibine bazı kamera arkası bakışlarının yanı sıra, Caped Crusader için gelecek olanlardan daha fazlasını gösteren yeni bir fragmanla da mutlu edildi.

The Batman oyuncu kadrosu ve detaylar

Batman, Bruce Wayne’in (Robert Pattinson) süper kahraman olarak ikinci yılında geçecek. Hala Batman olarak kendini tanırken, seri katil The Riddler (Paul Dano) ile uğraşmak zorunda kalacak. Bruce daha sonra muhtemelen ailesi aracılığıyla bir şekilde Ridder’ın suçlarıyla bağlantılı olduğunu öğrenir. Yol boyunca, Gotham City’de kendi gündemi olan Penguen (Colin Farrell) ile uğraşmak zorunda da kalacak. Henüz Catwoman olmamış Selina Kyle (Zoë Kravitz) ile de yolları kesişecektir. Filmde ayrıca Andy Serkis, John Turturro ve Jeffrey Wright da rol alacak. Reeves, bu filmi esas olarak bir dedektif filmi olarak tanımladı ve Batman’in dedektif tarafını daha fazla görmek isteyen hayranları kesinlikle memnun edecek.

Giacchino’nun The Batman müziklerini yapması DCEU filminin kesinlikle heyecan verici bir yönü. Daha önce Spider-Man: Homecoming, Doctor Strange ve en önemlisi The Incredibles gibi süper kahraman filmlerine imza attı. Çalışmaları onun Oscar, Emmy ve üç Grammy’ye aday gösterilmesine ve kazanmasına neden oldu. Giacchino’nun çalışması kesinlikle filme bir karanlık duygusu getirecek ve hayranların aldığı fragmanlar bunu zaten kanıtlıyor. Hayranlar Batman’e yeni bir ciddi bakış açısı getirmek istediler ve bu film bunu tatmin ediyor gibi görünüyor.

Yeni Batman’in çıkış tarihi yaklaşırken izleyicilerin ve sevenlerin beklentileri yükseliyor. Robert Pattinson’ın sevenleri de filmi dört gözle bekliyor. Sizler yeni Batman filmi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...