Suicide Squad: Kill the Justice League Ertelendi: İşte Yeni Tarih!

Rocksteady Games yaratıcı direktörü Sefton Hill’in Twitter’dan yaptığı açıklamaya göre, Suicide Squad: Kill the Justice League resmi olarak 2023 baharına ertelendi.

Hill’in tweet’inde, “Suicide Squad: Kill The Justice League’i 2023 Baharına ertelemek için zor bir karar aldık” yazıyor. “Gecikmenin sinir bozucu olduğunu biliyorum ama o zaman elimizden gelenin en iyisini yapmak için gidiyor. Kaosu Metropolis’e getirmek için sabırsızlanıyorum. Sabrınız için teşekkürler.”

Suicide Squad: Kill the Justice League Konusu

Yaklaşan başlık için 2023 gecikmesinin resmi duyurusu, Bloomberg’in Suicide Squad’ın gelecek yıla ertelendiğini ilk kez bildirmesinden bir ay sonra geldi. Rocksteady’nin son oyunu Batman: Arkham Knight, 2015’te piyasaya sürüldü.

Suicide Squad: Kill the Justice League ilk olarak Ağustos 2020’de DC’nin FanDome etkinliğinde tahmini 2022 çıkış tarihiyle duyuruldu. Yaklaşan oyun, yeni nesil konsol platformlarına (PlayStation 5 ve Xbox Series X / S) ve PC’ye özeldir ve oyuncuların Suicide Squad üyeleri Harley Quinn, Captain Boomerang, King Shark ve Deadshot (başlığın reklamında belirtildiği gibi) olarak takım oluşturduğunu görecektir. ) Adalet Birliği’nin üyelerini öldürmek oyunun ana teması olacak. Oyuna ilk bakış da geçen yılın sonlarında ortaya çıktı.

DC hayranları gecikmede biraz teselli bulabilecekler: Warner Bros. kısa süre önce Batman’a bitişik RPG Gotham Knights’ın bu yıl 25 Ekim’de çıkacağını duyurdu, bu yüzden hala oynayacak bir DC süper kahramanı bulabileceksiniz.

Olaylar Nasıl Gelişebilir?

Suicide Squad temelde DC’de bulunan CIA benzeri bir teşkilat tarafından hayata geçiriliyor ve asıl hedefleri suçla savaşmak. Fakat bunlar olurken ekip üyelerinin kafatasına bir bomba yerleştirilir ve herhangi bir yanlış hareketinde bu bomba patlatılır. Bu oyunda işler nasıl yürütülecek bir bilgi yok fakat şu şekilde iki seçenek var diyebiliriz: Justice League ve hükümetin arası açılıyor ve düşman haline geliyorlar, bu doğrultuda devlet kendi ekibi olan Suicide Squad‘ı işi halletmesi için gönderiyor. Ya da Suicide Squad bir şekilde serbest kalıyor ve Justice League onları durdurmak üzere göreve çıkıyor. Sizce bu iki seçenekten hangisi oyunun ana teması olacak?

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...