Stranger Things 4. Sezon Fragmanı: Öne Çıkan Detaylar

Resmi Stranger Things 4. sezon fragmanı 12 Nisan Salı günü çevrimiçi olarak yayınlandı ve birçok detay gözler önüne serildi. Üç dakikalık video, izleyenleri kızdırmak, şok etmek ve merak uyandırmak için yeterli görüntüyle dolu.

Olası sorularınızın tüm yanıtlarına sahip olmasak da, Stranger Things 4 fragmanından kaçırmış olabileceğiniz bazı detayları sizler için derledik. Bu detaylardan önce gelin 4. sezon fragmanına bir göz atalım.

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı

SPOILER UYARISI!
YAZIMIZIN DEVAMINDA SPOILER İÇEREN BİLGİLER YER ALABİLİR

Stranger Things 4’ün Ana Kötü Adamı Vecna ​​

Fragmanın gösterdiği gibi, Stranger Things 4’te kasabada yeni bir düşman var ve tüm işaretler onun Mind Flayer‘ın yeni (ve potansiyel olarak nihai) formu olduğuna işaret ediyor. Korkunç bir insan-demogorgon melezi şeklini alan Mind Flayer, Eleven’ı ve arkadaşlarını tamamen yok etmek için uğraşacak gibi görünüyor. İlginç bir şekilde, fragman, Mind Flayer’ın bir insan vücudunu nasıl edindiğini gözler önüne seriyor.

Max Neden Havada Süzülüyor?

4. sezon fragmanındaki diğer büyük sürprizlerden biri de Max ile ilgili. Yukarıdaki görüntünün gösterdiği gibi, Max, Stranger Things 4’te bir noktada Dustin, Lucas ve Steve’in üzerinde uçuyor gibi görünüyor – peki bu, Eleven gibi onun da süper güçleri olduğunu mu gösteriyor?

Bu mümkün, ancak Max’in neden havada asılı kalabildiğinin daha basit bir açıklaması olduğunu düşünüyoruz.

Mind Flayer’ın havalanabildiği ve Max’in abisi Billy ile olan bağları göz önüne alındığında, Max’in izini sürebileceğinden ve onu bir sonraki fiziksel vücut olarak kullanmaya çalışabileceğinden şüpheleniyoruz ve bu yüzden o sahnede havada süzüldüğünü düşünüyoruz.

Kör Bir Doktor Brenner mı?

Matthew Modine’in 4. sezonda Doktor Martin Brenner rolünü yeniden canlandıracağını zaten biliyorduk, ancak görünüşe göre uğursuz bilim adamı sadece bir geçmişe dönüş rolüyle geri dönmeyebilir.

Fragmanın sonuna doğru, kamera dışında bir karakterin yönüne bakıyormuş gibi görünen yaşlı, kör bir adam görüyoruz. Bunun tam olarak kim olduğunu bulmak zor ama Brenner’dan başkası olmadığından şüpheleniyoruz.

Bunu söylemek garip gelebilir – sonuçta Brenner 1. sezonda demogorgon tarafından öldürülmedi mi? Herkes öyle düşündü ama o sahnede onun öldüğünü görmediğimize göre, ölümüyle o canavarın ellerinde buluşacağının garantisi yoktu.

O halde, o karşılaşmadan sağ kurtulmuş, ancak görüşünü kaybetmenin bedelini ödemiş olabilir. Eğer yaptıysa, Eleven gibilerinin onu bulamaması için saklanmış olması da mantıklı. Söz konusu kısa fragman sahnesi göz önüne alındığında, bunu yaparken pek iyi bir iş yapmamış gibi görünüyor. Bunun Doktor Brenner olması koşuluyla, 4. sezonda nasıl hayatta olduğu ve Hawkins Ulusal Laboratuvarı’nın duvarlarında saklı sırlar gibi bazı cevapların ortaya çıkmasını bekleyin.

Stranger Things 4. sezon 1. bölümü 27 Mayıs Cuma günü başlayacak. 2. Bölüm ise bir ay sonra yani 1 Temmuz Cuma günü gelecek.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...