Stranger Things 4. Sezon Detayları

Netflix Cumartesi günü Twitter’da Stranger Things 4 sezon 2022 yazında vizyona gireceğini duyurdu. Kesin bir çıkış tarihi olmasa da, en azından Netflix’in amiral gemisi doğaüstü dizisinin devam edeceğini ve hangi yıl içinde çıkış gerçekleştireceğini açıklamış oldu.

Stranger Things 4. Sezon Neler Olacak?

Cumartesi günü de Eleven’ın California’da yeni hayatına ve okuluna alıştığını gösteren yeni bir teaser yayınlandı. Mike’a bir mektupta her şeyin harika olduğunu yazıyor (sınıf arkadaşlarının ona kötü davrandığını görmemize rağmen) ve bahar tatilini bekleyemeyeceğini söylüyor. Ama tabii ki kızımızın güzel bir şeyi çok uzun sürmesi mümkün değil; hava karardıktan sonra, helikopterler, patlamalar ve ürpertici görünümlü bir oyuncak bebekten irkilen Joyce ile birlikte bir paten pisti ve Eleven’ın korkmuş görünümünün altında ürkütücü bir müzik görüyoruz.

4. sezonda yayınlanacak olan bölümlerin isimleri de sırasıyla şu şekilde:

The Hellfire Club, Vecna’s Curse, The Monster and The Superhero, Dear Billy, The Nina Project, The Dive, The Massacre At Hawkins Lab, Papa, and The Piggyback.

Bunlar, kahramanımız ve ekibi tarafından çok güzel zamanların geçirileceği bölümlere benzemiyor. Ve Baba, sesini duyduğumuz daha önceki bir sezon 4 teaser’ında dönüşü bildirilen Eleven’ın Dr. Martin Brenner (Matthew Modine) olarak adlandırdığı kişidir.

Temmuz 2019’da vizyona giren Stranger Things 3’ün ardından, kısa süre sonra Stranger Things 4’ün çekimlerini durduran COVID-19 pandemisinin neden olduğu aylarca süren prodüksiyon gecikmesi nedeniyle dördüncü sezon için normalden daha uzun bir bekleyiş oldu. 2020’nin başında bu durum sadece iki haftalık sanılmıştı.

Netflix, dördüncü sezon için son birkaç aydır düzenli olarak yayınladığı çok sayıda teaser ile bu zamanın hiçbirini boşa harcamadı. Karanlık geçmiş ve yeni ürkütücü bir yer oluşturan Creel House (muhtemelen gelecek dördüncü sezonda yer alacak) ile heyecanlı fanları daha da heyecanlandırmayı başardı. İlerleyen günlerde yayınlanma tarihi ile ilgili net bir haber geleceği aşikar, böyle bir durumda tarihi sizlere bildireceğiz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

00:05:01

Eyfel Kulesini Satan Adam: Kont Victor Lustig Kimdir?

Dolandırıcılık teknolojinin de gelişmesiyle giderek arttı ve insanları dolandırmak artık çok daha kolay hale geldi. Öyle ki teknolojiden anlamayan insanlar dolandırıcı insanların bir...

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...