Steam, toplam değeri 250 TL olan oyunu ücretsiz yaptı!

Çok sık olmasa da zaman zaman bazı oyunları ücretsiz yaparak oyuncuları sevindiren oyun platformu Steam, 250 TL değerindeki bir oyunu ve DLC paketini ücretsiz yaptı. Hangi oyun ücretsiz oldu? Haberle ilgili tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Ara sıra yaptığı indirimlerin yanı sıra, ücretsiz olarak kullanıcılarına sunduğu oyunlar ile platformunu kullanan oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran Steam, tekrardan kullanıcılarını sevindiriyor. Steam, popüler strateji oyunu Company of Heroes 2‘yi ücretsiz yaptı. Oyunu 31 Mayıs tarihine kadar hiçbir ücret ödemeden oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Company of Heroes 2 ücretsiz oldu

İkinci Dünya Savaşı dönemini konu alan strateji oyunu Company of Heroes 2, şimdiye kadar pek çok oyuncu tarafından oynandı ve beğenisini topladı. Company of Heroes 2’de Sovyet ve Alman ordularını yönetebilme imkanına sahip olabiliyoruz. Hem çok oyunculu hem de tek oyunculu olarak düşmanlarımızla savaştığımız oyunda ordunun bir komutanı olarak savaştaki askerlerimize çeşitli görevler veriyor, yapılmasını istediğimiz şeylerin gerçekleştirilmesini sağlayabiliyoruz. 

Ardennes Assault isimli DLC paketi de ücretsiz olarak alınabilecek

Oyunla birlikte verilen ücretsiz DLC paketi Ardennes Assault, oyuna Ardenler Taarruzu etrafında şekillenen yeni bir hikâye ve haliyle yeni bir taraf daha ekliyor. Farklı bir oyun motoruyla geliştirilen Company of Heroes 2 benzersiz mekaniklere sahip olmasından dolayı diğer oyunlardan daha farklı olduğunu gözler önüne seriyor. Oyun içerisinde siper sistemi ve geniş bir silah koleksiyonu da bulunuyor.

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan oyun, TrueSight sistemini içerisinde barındırıyor. Bu sistem savaş esnasında çevresel yıkımı daha gerçekçi bir hale getiriyor. Yani herhangi bir bölgeye silahlı saldırı yaparsanız o bölgenin silahlar ve patlamalardan dolayı yıkıldığını, parçalandığını ve büyük ölçüde etkilendiğini rahatlıkla görebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Company of Heroes 2, Ardennes Assault DLC paketi ile birlikte normalde 250 TL olarak satılırken, kampanya dahilinde 31 Mayıs saat 20:00’a kadar oyunu ve paketi Steam oyun kütüphanenize tamamen ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz. Oyun, kütüphanenize eklendikten sonra kalıcı olarak sizin olacak.

Oyunu ücretsiz olarak almak için gerekli adımlar

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Buradaki bağlantıya tıkladıktan sonra oyunun listelendiği bölüme gidin.
  • Hesaba Ekle” butonuna tıklayın.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...