Skyrim Anniversary Edition Çıkış Yaptı: İşte Gelen Tüm Değişiklikler

Uzun zamandır merakla beklenen Skyrim Anniversary Edition en sonunda çıkış yaptı! Peki yeni yapımda öne çıkan değişiklikler neler?

Skyrim’in PC, Xbox 360 ve PS3‘te piyasaya sürülmesinden bu yana on yıl geçti. Aradan geçen on yıl, oyunun Switch’ten Amazon Echo’ya kadar her şeyde yeniden yayınlandığını görürken, Bethesda bunun harika bir yeni Skyrim Yıldönümü Sürümü yayınlamak için ideal zaman olduğuna karar verdi.

Oyunun piyasadaki en iyi PS5 oyunlarına girmesini veya oyuncuların bir PS5 stoku bulmaları üzerinde bir etkisi olmasını beklemiyor olsak da, oyuncuların The Elder dünyasını yeniden tanımaları için harika bir yol olacak.

Ancak Skyrim Anniversary Edition ile 2016 yılında çıkış yapan Özel Sürüm arasındaki farklar tam olarak nedir? .

Skyrim Anniversary Edition ve Skyrim Special Edition Arasındaki Farklar

Özel Sürüm gibi, Skyrim Yıldönümü Sürümü de Dawnguard, Hearthfire ve Dragonbreath olmak üzere üç resmi DLC paketinin tümünü içerir ancak son on yılda oluşturulan her bir Creation Club içeriğinin yanı sıra birkaç yeni içerikle bundan çok daha fazlasını ekler.

Şirket geçen haftaki bir blog yazısında, “Oyuncular ayrıca, oynamanın yeni yolları ve Tamriel’in tarihine dokunan yeni görevler de dahil olmak üzere yepyeni bir yaratım serisinin tadını çıkarabilecekler. ‘Ghosts of the Tribunal’da daha önce The Elder Scrolls III: Morrowind’de yer alan bir düzineden fazla yeni silah ve zırh kazanacaksınız, ‘The Cause’da oyuncular yeni bir Oblivion kapısı oluşturmayı amaçlayan Mythic Dawn ile karşılaşıyor. Yepyeni düşmanlar, yerler ve silahlar içeriyor.”

Xbox Series X/S ve PS5 için yeni nesil grafik ve yükleme süresi güncellemeleri de olacak ancak bu, Creation Club içeriğinin en iyi dört parçası gibi Special Edition alıcılarına ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak.

  • Saints & Seducers (iki görev ve ek yan görevler arasında yeni bir hikaye.)
  • Rare Curious (iksirler ve zehirler için yeni malzemeler içeren yeni mallar sunan tüccarlar.)
  • Hayatta Kalma Modu (hastalıkları ölümcül hale gelmeden önce yeme, uyuma ve tedavi etme ihtiyacı ile gerçekçiliği ve zorluğu artırın.)
  • Balık tutma (açıklayıcı — Tamriel’in birçok gölü, göleti ve deresinde 20 farklı balık avına çıkın.)

Skyrim Anniversary Edition’ın fiyatı ne kadar olacak?

  • Skyrim Anniversary Edition’ın fiyatı 249,00 TL olarak belirlenmiş.
  • Skyrim Special Edition’a hali hazırda sahip olan oyuncular için Anniversary yükseltmesinin fiyatı ise, 99,00 TL.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Android Cihazlarda Galeri Yedekleme | Fotoğraf ve Videolar Nasıl Yedeklenir?

Değerli dosyalarınızı (aile fotoğrafları, önemli kişiler ve iş veya okul projeleri) yerel olarak bir cihazda saklarsanız her zaman kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Verileriniz...

En İyi Oyun Monitörleri | Performans Canavarı Monitörler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün yeni modellerde ve özelliklerde oyun monitörleri çıkmakta. Bu gelişme de bir monitör seçimini oldukça zorlaştırıyor. Yazımızda en...

Apple Watch Series 8 Ne Zaman Çıkacak? İşte Hakkında Tüm Bilinenler!

Bu içeriğimiz, Apple Watch Series 8 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi söylentilere dayanarak bir araya getiriyor. Ürün döngüsünün henüz erken olduğunu, bu nedenle...