Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ubisoft tarafından geliştirilen yeni oyun Rainbow Six Extraction için çıkış tarihi belli oldu.

Ubisoft’un dünyaca ünlü popüler oyunu Rainbow Six Siege‘i uzaylı zombilerle dolu üç oyunculu Left 4 Dead benzeri bir oyuna dönüştürerek popülaritesini arttırma yolu olan Rainbow Six Extraction’a bu yılın başlarında düzenlenen E3 etkinliğinde 16 Eylül‘de çıkış tarihi verilmişti. Ancak daha sonrasında ise bu tarih Ocak 2022 olarak değiştirilmişti. Şimdi ise yeni Rainbow oyununun çıkış tarihi bir blog yazısı üzerinde belli oldu.

Rainbow Six Extraction çıkış tarihi belli oldu

E3 etkinliğinde duyurulduktan daha sonra, belirli bir tarih verilmemesine rağmen yeni oyun, Ocak 2022’ye ertelendi. Ancak, Ubisoft’un Extraction’ın Haziran ayındaki ilk oynanış oyunuyla ilgili kendi blog yazısı, 20 Ocak‘ta çıkış tarihi verecek şekilde sessizce değiştirildi.

Muhtemelen bu, şirketin resmi bir duyuru ile aynı zamanda gerçekleşmesi gerekiyordu ancak Ubisoft henüz bir açıklama yapmadı.

Rainbow Six Extraction, New York ve San Francisco da dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri genelinde belirlenen 12 harita üzerinde uzaylı arkeanları ele geçirmek için 18 Rainbow Six operatörü arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Başlığın çıkarılması, her görevi tamamladıktan sonra yabancı topraklara daha derine inme riskini, kazandığınız ödülleri kaybetmeyi veya kazançlarınızı bankaya çekmeyi seçmeniz gerekeceği gerçeğini ifade eder.

Rainbow Six Extraction, daha önce Rainbow Six Quarantine olarak adlandırılmıştı ve bu isim, Ubisoft’un tüm küresel pandemi durumu göz önüne alındığında yeniden düşünmeye karar verdiği bir isimdi. Ubisoft Store, Epic Games Store ve Stadia’da yayınlanacak ve bir Ubisoft+ aboneliğine dahil edilecek.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...